Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica


NISTA MI NIJE JASNO
navodno da je neki poslovni forum bio u šeratonu
PA ZAR JE MOGUCE DA NITKO OD PERJANICA NASEG FORUMA NIJE BIO TAMO??????

to ste odlicno primjetili;
i ja sam gledao, ali svaki govornik koji je bio najavljen…drugacije se zvao!!!
daklem nitko s ovog foruma…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Jezici, vlade i religije,
oblikovani su od zlatne prašine,
koja se diže s obje strane puta,kojim protiče
velečanstven život čovjeka…

Khalil Gibran

Jezici, vlade i religije,
oblikovani su od zlatne prašine,
koja se diže s obje strane puta,kojim protiče
velečanstven život čovjeka…

Khalil Gibran


bas je sjajan zivot 94 posto stanovnistva na zemlji
pogotovo od kad su globalni lopovi poceli brze,zešće i učinkovitijete harati
pofuk



NISTA MI NIJE JASNO
navodno da je neki poslovni forum bio u šeratonu
PA ZAR JE MOGUCE DA NITKO OD PERJANICA NASEG FORUMA NIJE BIO TAMO??????

to ste odlicno primjetili;
i ja sam gledao, ali svaki govornik koji je bio najavljen…drugacije se zvao!!!
daklem nitko s ovog foruma…

[/quote]
izvinte sto Vas gnjavim ovako rano ali me je teta iz kvarta probudila da si dojdem po zamjenske tenisice ili novčeke……necu uzeti novce nego cu uzeti tenisice pa makar se isti čas opet raspale…..a.ha…..vidite kak su neki forumasi koji su se hteli svadjati bili u krivu kad su rekli da zovem udrugu potrosac——–zamjenit ce mi tenisice a ni racun nisam mogao naci
nego ajmo mi na ozbiljnije stvari
daklem…….da nisu uzeli nekoga iz porodice macora pa da pusti nesto na didjej disko ili da poput Vas kaze koju na mjestu…..da nisu uzeli plavog pa ta kaze koju o kinezima i vanjskim trzistima te fundamentima….da nisu uzeli GERONIMA da konacno netko kaze kad ce dno…..da nisu uzeli ivanu7 pa da koncano netko napravi dobar druk pred americkim ambasadarom za nasu ekonomiju……da nisu uzeli bakicaauuu pa da citira nekog konacno pametnog tamo…….da nisu uzeli mene pa da jos malo bezveze vremena zgubim…..konacno…..PA ONI SE NISU UDOSTOJILI POZVATI JEDNOG I JEDINOG NEPONOVLJIVOG VJEKU PA DA IH SVE IZMODERIRA
pofuk

primjedba na MJESTU…nema se sta prigovorit,
opet dobro zapazanje!!!

nego mene su isto pocele brinut te Vase tenisice…kako to da se prodaju raspadajuci modeli,
a cvrsto sam uvjeren da ste uzeli nekaj "IN"….
vas tenisice, mene burza, sto bi rekli po naski…e jesmo *ebeni…
savjet mali…iduci put pitajte prodavacicu ima li koji model s "cvekovima"
mislim da teuskoro opet ulaze u modu-kombinacija koza—metal…

kak ste sinoc prosli na kladi?

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


PITANJE
sad mi se javilo na kompu da sam dobio zelenu kartu za ameriku
kaj da radim….meni se nejde nigde a kamoli u ameriku????
unaprijed hvala
pofuk

ženi me!


primjedba na MJESTU…nema se sta prigovorit,
opet dobro zapazanje!!!

nego mene su isto pocele brinut te Vase tenisice…kako to da se prodaju raspadajuci modeli,
a cvrsto sam uvjeren da ste uzeli nekaj "IN"….
vas tenisice, mene burza, sto bi rekli po naski…e jesmo *ebeni…
savjet mali…iduci put pitajte prodavacicu ima li koji model s "cvekovima"
mislim da teuskoro opet ulaze u modu-kombinacija koza—metal…

kak ste sinoc prosli na kladi?


ma u krajnjem slucaju briga me za tenisice i burzu …momentalno se zadnjih 10 let bavim poslom kako da sastavim svoj rasoadnuti zivot
nisam se dosta dugo kladio jer nemrem nis pogoditi od kad sam ona 4 para kvota 34 prespavo….
da sam se kladio pogodio bi real i šahtar….ovo ostalo ne bi ni igro….mozda milan zbog onog bosanca ali to je tak…..kad se ne kladite sve projde
pofuk

Šalu na stranu, sad kad ste spomenuli forum, mislite da ga ljudi čitaju?
Mislim na ljude koji ne sudjeluju u radu foruma… Kakva je percepcija?
Jesmo li svi neki freakovi koji nemaju zivot i ovo je jedan od 10 drugih foruma po kojima čačkamo ili smo face koje stvarno nesto i znaju i tu smo da podjelimo to znanje sa drugima?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

faca nisam;
frik sam bio;
da znam-bas i ne;
salu volim;
zivot-ha jos hodaam;
forum-samo ovaaj kaj se tice financija i burze….

nick-samo silvestre….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Šalu na stranu, sad kad ste spomenuli forum, mislite da ga ljudi čitaju?
Mislim na ljude koji ne sudjeluju u radu foruma… Kakva je percepcija?
Jesmo li svi neki freakovi koji nemaju zivot i ovo je jedan od 10 drugih foruma po kojima čačkamo ili smo face koje stvarno nesto i znaju i tu smo da podjelimo to znanje sa drugima?

pa najbolje mozete dati sami odgovor na to pitanje
po mome nije problem sto je zivot vecine od nas u kuracu htjeli mi to sebi priznati ili ne nego sto je u jos gorem stanju zivot onih koji ove gluposti poput mojih koje ja napisem citaju
forum se svojedobno jako citao dok ja nisam ni znao za njega ali se i sad nesto cita
ma mozemo to i sa druge strane gledati……pojedini ljudi i ne rade toliko efektivno a mislim da im je cak bolje ovo citati nego gledati npr. nekakve emisije drzava ,selo ,grad gde neki pikcibner od skore koji nemre tercu odpjevati a fore su mu na nivou neopisivo niskom ima emisiju u prajm tajmu samo zato sto se nakrko para kako bi srbi rekli ….a sami znamo da ga je tudjman izvleko iz kukuruzista i poslo za …pazite sa…mislim da je bio prvo konzul i pečuhu……zgodno je gledati takve likove i prisjecat se povjesti uz cdeove iz izdanja kroacija rekordsa i onda meni neopisivo bahato obrazovani ljudi objasnjavaju povijet……eto neki dan sam jednom uglednom članu hrvatske estrade rekao
meni mozete objasnjavati povijest do trenutka kad je ante markovic digao dinar i rekao da je konvertibilan i da je odnos 1 nemacka marka 7 dinara …….a ovo prepustite meni jer sam od tada nijemi svjedok dogadjanja na ovim prostorima….covek je proguto knedlu i reko pa zasto sam ja onda tolike knjige čitao…….ja mu odgovorio i ja se pitam zasto…..pa covjece vidis kako su menjali povijest u ovih 20 godina kako onda ne bi u tim knjigama kaj se bave tematikom u zadnjih 100 i vise godina lagali???
eto ja Vam to tako shvacam
pofuk

istina decki sve ste dobro konstatirali,
ali da mi presjecemo i sjetimo se velikog…
nesto sta nikada i nitko nece izmjenit…

cini mi se da je na danasnji dan umro….

http://www.youtube.com/watch?v=gfLD-7bCtME

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


istina decki sve ste dobro konstatirali,
ali da mi presjecemo i sjetimo se velikog…
nesto sta nikada i nitko nece izmjenit…

cini mi se da je na danasnji dan umro….

http://www.youtube.com/watch?v=gfLD-7bCtME


hvala Vam …odma sam znao da ste veliki mačor…pardon covek
hvala Vam …vratili ste mi vjeru u zivot
daklem….kolega mi je neki dan bio slucajno u drustvu sa kerumom….mojim najdrazim tajkunom
kerum hitio na broj 26 i dobio oko 26 iljada evra…..dao navijacu do sebe 500 evra…..znate kak je to na ruletu…cim dojde neko jace igrati odma dojde lokalna sirotinja i glumi navijace
zasto Vam to pricam???…ne zato sto je kerum Vas ili mene pozdravio……ma koliko god kerum bio simpatican jebe se njemu da oprostite na ovoj rijeci za mene ili Vas…..pricam Vam zato sto ja u zdnje vreme nekaj sitno kaj sam radio na burzi ako bi se to mogo zvati rad imam dojam da radim samo za ove nase navijace ili ti drukere
pa bolje bi mi bilo da idem navijati za keruma neki dan sam si mislio
e sad…Vi ste se pojavili u pravom trenutku i podsjetili nas na pevaca koji je greskom umro na danasnji dan…. i to kakav pevac…..covek ko drug tito a bend mu je bio jaci nego CKSKJU…..nemrem se setiti benda posle njih da su se svi svadjali cija ce ici pesma na albumu jer su svi ko mutavi pisali……secam se dana kad je fredy umro………izaso je lokalni štreber pozgaj pred plocu da je obrise jer sam ga ja taj dan izabro za redara jer mi je nekako posebno sveže izgledo tog dana ……..veli meni koleginica iz klupe….jao…kako li je samo požgaj lep danas. isti miky rurk ……iz zadnje klupe se zacuo krik……FREDY JE UMRO….UBILI SU GA………odgovorio sam koleginici…jebao te pozgaj
….nikada je nije pojebo………a bogami ni miky rurk
fredy i dalje peva

. ,,,,,,,
vise ne radim od danas sa dionicama nego se vracam pisanju kritika
pofuk

New Report

Close