Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica



….z.zzzzzzzzzzzz………zzzzzzzzz……..zzzzzzzz………
………zzzzzzzz……..z….zz………..zzzzzzzzzzzzz………………..
pofuk

zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ajmo kolega
BUDENJE…..
propusticete zaradu….
[/quote]
….???????????????????????………….
molim Vas ……

pofuk

Što sam stariji sve manje vjerujem
da mudrost dolazi s godinama…

H.L.Mencken


jos jedan u nizu senilaca koji pod stare dane pametuje i zaboravlja kaj je sral prije 20 let
pofuk



….z.zzzzzzzzzzzz………zzzzzzzzz……..zzzzzzzz………
………zzzzzzzz……..z….zz………..zzzzzzzzzzzzz………………..
pofuk

zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ajmo kolega
BUDENJE…..
propusticete zaradu….
[/quote]
pa cekajte….tek sam sad skuzio zakaj ste Vi mene zbudili………..
ma ajte molim Vas ucinite to jos jedanput i isti čas cu Vas prijaviti moderatorima
pofuk




….z.zzzzzzzzzzzz………zzzzzzzzz……..zzzzzzzz………
………zzzzzzzz……..z….zz………..zzzzzzzzzzzzz………………..
pofuk

zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ajmo kolega
BUDENJE…..
propusticete zaradu….
[/quote]
pa cekajte….tek sam sad skuzio zakaj ste Vi mene zbudili………..
ma ajte molim Vas ucinite to jos jedanput i isti čas cu Vas prijaviti moderatorima
pofuk
[/quote]
izvinjajem se i skruseno molim za "oprost",
posto se ipak iskreno nadam jel ne radi se o novcima nego o krivo nariktanoj budilici…
molim vas smo NE moderatorima, ne, ne…uh sto napravih, a nije jos ni podne… [pray]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ma kaj se imate ispricavati…… najdrazi macoru…..??????
napravili ste veliko sranje ali eto….sta je tu je……radje mi pomognite pomoci da najdem svoju crvenu iskaznicu da obrisem prasinu jer sve mi se cini da cu uskoro morati pohraniti svoju clansku iskaznicu HDZ ja u sef………..daklem….GDE JE MOJA SRVENA KNJIZICA?????? DI SAM JE POSPREMIO 2003 GODINE”’?????
pofuk

aha znaci opet su u modi
"kaputi s dva lica"
moju ljubav je tesko pridobiti;
pionir,
omladinac….
nakon toga-nitko i nista….broj u vojnoj evidenciji…
ne kaze se badave za macke da su svojeglave….
nek se i zarati ponovo, nema me, ne postojim…il’ ak bude "prvog metka" taj ce bit od mog samoranjavanja…nikom nista, a bome ni meni he, he…
jeste li kaj trzili danas?

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Žvot kakav doista jest
nije borba između dobra i zla
nego između zla i goreg …

a.n.


aha znaci opet su u modi
"kaputi s dva lica"
moju ljubav je tesko pridobiti;
pionir,
omladinac….
nakon toga-nitko i nista….broj u vojnoj evidenciji…
ne kaze se badave za macke da su svojeglave….
nek se i zarati ponovo, nema me, ne postojim…il’ ak bude "prvog metka" taj ce bit od mog samoranjavanja…nikom nista, a bome ni meni he, he…
jeste li kaj trzili danas?

popusio 200 kuna na kladionici…..bezveze ih stavio kad sam iso podici 5500 kn od nedjelje…….tu sam strasnu glupost napravio….igro 6 parova i kak je to tesko za pogoditi stavio samo 213 kn i kvota bila oko 27,50 i onda umjesto da si zduplam 200 kn ja ih bezveze bacimjer dodam jos 2 para koja su zavrsila normalno x…..dobro mi je reko jedan kladionicar kad ti nije jasno kaj bu bilo stavi x
pofuk

Žvot kakav doista jest
nije borba između dobra i zla
nego između zla i goreg …

a.n.


taj je ipak najjaci filozov taj a.n……svaka mu dobro stoji
pofuk

ajmo silvestar budjenje……….AUF…….DIZI SIDRO
………lago sam te gore…..kupio sam prije 2 dana nekakvu dionicu i to za mislim 5 iljada kuna….nisam ni skuzio da je upalo jer neznam od kad mi taj nalog uopce stajao jer slabo pratim burzu jer mi je jednostavnije zaorati na jedan par na fudbalu kvota 2 stavit soma kuna i uz sve promasaje se da nesto izaraditi mesecno a ova burza……….bas mi i nejde …..tak da bolje se drzati fudbala po mene
pofuk

morgen virtualci….
malo zakasnio danas, pospan dan, ajd mozda me razbudi malo bolje kad vidim kolko cu danas popusit od jucer kupljenog…
obicno tako biva, nema sanse da ode gore kad kupis???
eto da se i pohvalim – ne zalazim u kladionice, bio jednom al’ tad sam trebo prijatelja koji tamo radi (pitat za savjet nest’ u svezi poljoprivrede), a da sam znao odigrat – jesam ali po pola i to sa sinom koji je uredno to uplacivao (mozda i nije ,tak da je bio na dobitku), a mi uvijek pusili (barem ja svoj dio)..
zato danas- nastavaak slijedi…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


morgen virtualci….
malo zakasnio danas, pospan dan, ajd mozda me razbudi malo bolje kad vidim kolko cu danas popusit od jucer kupljenog…
obicno tako biva, nema sanse da ode gore kad kupis???
eto da se i pohvalim – ne zalazim u kladionice, bio jednom al’ tad sam trebo prijatelja koji tamo radi (pitat za savjet nest’ u svezi poljoprivrede), a da sam znao odigrat – jesam ali po pola i to sa sinom koji je uredno to uplacivao (mozda i nije ,tak da je bio na dobitku), a mi uvijek pusili (barem ja svoj dio)..
zato danas- nastavaak slijedi…

ma Vi ste super prosli u kladi…….juce sve proslo na ligi prvaka jedino roma pala ….i ja ko za peh igro romu,bragu i ajax i odu pare pa pa…………..stvarno nisam pri sebi a jos mi je roma smrdila…….kako sam imo osjecaj da je trebalo samo jace zaorati na celsi…..to je bio poklon bon …2,3 kvota………4000 kuna i eto cisto 4 soma kuna …a ne ja stavio 800 na ova 3 para i ode 800 kn
stvarno sam debil……jebala me roma
pofuk

New Report

Close