Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

TRADICIJA
ponukan cinjenicom da me danas cijenjeni forumas loris nahvalio kako sam ustrajan u trgovanju na burzi odlucio sam nesto kupiti od dionica……nazvao sam jednog eminentnog forumasa koji mi nije samo virtualni prijatelj i pito ga za savjet…….veli on meni lupio sam to…to….to ….to……cekaj pofuk…to ….i ovo…….i tako on poceo nabrajati pa sam doso skoro vec do računice da je pokupovo pol burze…….kupio je sve sto sam ja htio kupiti ali je onda reko na krju jos jednu dionicu….pitam ja njega zasto je tu dionicu kupio a veli on meni zbog tradicije……zamislite ….zbog TRADICIJE
prasnuo sam od smeha
pofuk

Profesore Pofuk, TRADICIJA je jedna zajebana stvar. Ja imam jednog frenda, a nije englez koji se kladi prema TRADICIJI! A ako mu neko savjetuje tip koji nije u skladu s istom, onda mu je NO BET.


Profesore Pofuk, TRADICIJA je jedna zajebana stvar. Ja imam jednog frenda, a nije englez koji se kladi prema TRADICIJI! A ako mu neko savjetuje tip koji nije u skladu s istom, onda mu je NO BET.

taj Vas frend je pojam tradicije ne samo doveo do savrsnestva nego i on istinski zivi tradiciju
pofuk
p.s. prosim Vas lepo je sam pofuk sa malo p……..inace teram u 3 p kad me neko nazove pofuk sa veliko p jer sam jedino na to osjetljiv u zivotu ali vidim da ste bejbi forumas u Vasem profilu dudu….znaci friski ste i mladi pa Vam ne zamjeram ,nego molim da zajedno sa ostalim forumasima drzite do mog digniteta i oslovljavate me sa malo p
unaprijed hvala

BURZA
sad me je zvao jedan iskusni i vrlo uspjesan forumas …..reko je da zove iz Varsavske i da mu je jedan drugi iskusniji forumas rekao da je jedina sansa da se nasa burza poveze sa varsavskom……na to mu je ovaj moj kompic reko da je jedina sansa da se zagrebacka burza raspadne na zagrebacku i varazdinsku jer da je onda sve letilo u nebesa kad je bilo tak rasporedjeno……..cak je doso na ideju da se i otvori splitka burza……..to bi bila burza za turiste …tj.trjdere a ne dugorocne ulagace koji su na ZSE
pofuk

ZAHVALA
ovim putem se zahvaljujem mojim prijateljima iz werdera bayerna i totenhema a najvise sucu koji je sudio utakmicu totenhem fulm…to mi je novi prijatelja
sad mi je malo bolje
pofuk

DJUBRE PROSTACKO OD pOFUKA
izvinte na rijecniku ali sam procito naslov a tekst dalje nisam ni procito ali mogu samo da kazem….jebem Vam mater fašističku

Condy Rice: SAD je u Iraku napravio puno pogrešaka

pofuk

p.s. i onda ja gledam kako i slušam kako neki pljuju protiv naših političara bez obzira na stranku i sve ostalo

ovo mi je jedan od najodvratnijih naslova kaj sam vidio……….STRAŠNO……..to je kao kad je ričard holbrug došo u beograg i pito slobu sta je sa arkanom i gde je on a ovaj mu mrtav ladan odgovorio …da kolko on zna da arkan ima poslastičarnicu u bjeljini………..
MRŠ GOVNA JEDNA FAŠISTIČKA DA IH SVE NABIJEM NA ONU STVAR ( necu jer je moram čuvati za ,,,,nadam se uskori ALL IN)

pofuk

OBAVIJEST
idem ja teti u kladionici kupiti čokoladu
pofuk
p.s. ispricavam se kondolini rajs

..ponedjeljak
……………………………………….
pofuk

….z.zzzzzzzzzzzz………zzzzzzzzz……..zzzzzzzz………
………zzzzzzzz……..z….zz………..zzzzzzzzzzzzz………………..
pofuk

Što sam stariji sve manje vjerujem
da mudrost dolazi s godinama…

H.L.Mencken


….z.zzzzzzzzzzzz………zzzzzzzzz……..zzzzzzzz………
………zzzzzzzz……..z….zz………..zzzzzzzzzzzzz………………..
pofuk

zvrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ajmo kolega
BUDENJE…..
propusticete zaradu….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close