Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

pofuk

Živjeti po moralu
uvijek predstavlja dramu…

A.Malroux

…evo me……
gledajte sta se danas desilo……trazio sam posao i dosao sam na ideju da budem sudski tumač za srpski jezik…….cak sam imo i vezu ali kad sam skuzil koji su uvjeti .nisam naprosto moga vjerovati
uvjet da budete sudki tumač za srpski jezik je da dobro vladate hrvatskim jezikom
…………..ODUSTAO SAM………..
pofuk

Sreća nije u tome
da čovjek bude bogat,
već da to postane…

Stendhal

Sreća nije u tome
da čovjek bude bogat,
već da to postane…

Stendhal


kad covjek postane bogat tek onda se moze posvetiti trazenju istinske srece
pofuk

http://www.youtube.com/watch?v=VACTEOLow-M …samo u rusiji

????????

pofuk

izvinte sto Vas gnjavim u ovo doba ali sam se sad u šoku zbudio
ja sam stvarno prolupo od tih dionica…….probudil sam se sav u znoju od nocnih mora jer sam sanjo da sam kupio ingru
nadam se da Vas nisam zbudio i uznemirio u ovo doba
sjutra idem psihicu da se pojadamo je ni njemu nije dobro buduci da mu je prosjek ulaska u igh 11500 kunica
pofuk

……..nemrem verovati………trebo bi se pooceti ravntati po snovima
pa sad je i ingra u plusu……..itgleda da i svevisnji vidi da mi je potrebna pomoc pa mi kroz snove salje signale,,,,,,,,,nis odo ja spavati pa javim kaj sam sanjo
laku noc
pofuk

šta su predškolarci odgovorili na pitanja:

Aerobik? U to vjeruju samo ružne tete.
Prezime služi da se ljudi ne bi zvali sa "ej".
Gdje je Amerika? Tamo su živjeli kauboji i indijanci, ali su se poubijali pa sad žive samo glumci.
Brak je kad momak i djevojka odu prvo u crkvu, a posle u banku ili poštu, nisam baš siguran. Kod nas se muškarci mogu oženiti samo sa jednom ženom. To se naziva monotonija.
Ljubav? To je kada nekog voliš i ljubiš i kad ti srce drnda.
Kako se prave bebe? Prave se noću, zato bebe žmure kad se rode. Bebe se prave kad si dobar pa ti rode brata, a onda je on glavni pa si džabe bio dobar.

I za kraj, antologijska izjava jednog klinca na pitanje za šta služi kompjuter?
On služi da mama i tata ne spavaju više zajedno!

poslije bitke svi su vojnici generali

New Report

Close