Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Muškarci , vi nikada ne možete biti toliko podli, koliko ja mogu da se pravim naivna!
(n.n.)

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


Muškarci , vi nikada ne možete biti toliko podli, koliko ja mogu da se pravim naivna!
(n.n.)

Žene, ne možete nikad biti toliko mlade i pametne, koliko bi htjele…(a)[smiley]

Ninna, don’t be so bittered…next one will be the right one…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


ninna: ” Čovjek – najsavršenije biće, koje može napraviti svaka budala! ” Nina,tko te to naljutio…šaljem ti odmah mog vozača da ga malo sredi…[proud]

🙂 Hvala Bakice, držim se za sad. Javim se ako će trebat urigirati. Veliki pozdrav vozaču [wink]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


ninna: ” @ Asko Eh, znala sam. Prvo citiram samo nečije izreke, drugo nisam ja tema [lol] Izgovorila sam da Vam čestitam na samouvjerenosti, rijetka vrlina kod ljudi, samo kad-kad…. p.s. bojim se da Vam nimalo nije jasan moj potpis [wink] ” Ja bih sve prihvatio što kažeš, da na kraju ne ostaviš duboki trag nesigurnosti…svoje…NHF[smiley]

Ne bih iznosila repliku na ovaj post, jer imam osjećaj da bismo privatizirali ovu temu.
Samo ću reći : Nisam baš mala [wink]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Problem žene je : “Učiniti muškarca tako malim, a da bar nešto na njemu ostane dovoljno veliko”!

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Ninice..,pst..,ne ljuti ih više…mislim da su dobili dosta za danas…[cool]



Problem žene je : “Učiniti muškarca tako malim, a da bar nešto na njemu ostane dovoljno veliko”!

[wink]

Ni ja…

Problem žena je što se kod vas sve može kupiti…[smiley] NHF[wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ninice..,pst..,ne ljuti ih više…mislim da su dobili dosta za danas…[cool]

Bakice misliš da ih ljutim svojim izrekama? Nisam kriva što se neki nalaze u dotičnim izrekama [smiley]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Bakice misliš da ih ljutim svojim izrekama? Nisam kriva što se neki nalaze u dotičnim izrekama [smiley]


Znam, moraš se nekako utješit, a što možeš, možda i pomogne…[smiley]

A rekla si da neće biti osobno! [lol] Nema kod žena a da nije osobno…[lol] [lol] [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


ninna: ” Problem žene je : “Učiniti muškarca tako malim, a da bar nešto na njemu ostane dovoljno veliko”! ” [wink] Ni ja… Problem žena je što se kod vas sve može kupiti…[smiley] NHF[wink]
[/quote]

Asko stajem, imam ih još par na pameti, ali…. Koliko mogu zamjetiti, ne bi dobro završilo [wink]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Cure, trebate pomoć?

Volim im vaditi mast…. Samo recite. [cool]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


ninna: ” Bakice misliš da ih ljutim svojim izrekama? Nisam kriva što se neki nalaze u dotičnim izrekama [smiley] ” Znam, moraš se nekako utješit, a što možeš, možda i pomogne…[smiley]

Kolega jel’ to cinizam s Vaše strane ili?

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

New Report

Close