VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najmanje 10.000-15.000 komada je u rukama trejdera koji pokušavaju ubosti vrh za prodaju..najspretniji će uspjeti prodati iznad 60 kn, a ostali tko zna kad će

spustit cijenu ispod svih mogućih razina pa je rast od 15 % sa jedne kune na kunu i 15 lipa…ne burek nego obična kifla

@ hrvalin

Obzirom da zadnji iz TOP10 ima samo 2660 dionica, ispada da sve ispod toga drže jako mali dioničari.
To je ukupno oko 10% ili oko 138.000 kom.
Potpuno je nevažno hoće li bilo tko od tih malih dioničara rasprodavati ili trejdati.
Više nitko krupan neće rušiti dionicu velikom količinom.
Uz normalno stanje na tržištu, jedini smijer je prema gore.


ako se uopće radi o nekoj distribuciji, onda je to redistribucija, fondovi kupuju nazad

Fondovi?

Cisto sumnjam da oni kupuju, prije koriste priliku da prodaju. Barem bih ja tako na njihovom mjestu.



ako se uopće radi o nekoj distribuciji, onda je to redistribucija, fondovi kupuju nazad

Fondovi?

Cisto sumnjam da oni kupuju, prije koriste priliku da prodaju. Barem bih ja tako na njihovom mjestu.
[/quote]

Čak i mali fondić sa jako ograničenim sredstvima ovdje može napraviti izvrstan profit.
Ne treba ni puno pameti.
Ne vjerujem da to ne vidite.


najmanje 10.000-15.000 komada je u rukama trejdera koji pokušavaju ubosti vrh za prodaju..najspretniji će uspjeti prodati iznad 60 kn, a ostali tko zna kad će

još je zanimljivije da trebaju još, ovaj više ne čeka na 54, evo ga na 60,50 pa tko ima neka mu da

Netko cijeli dan ozbiljno lupa po asku i kupuje sve što može. Sa ovim količinama je sigurno u top 10, možda i više. Neka informacija je sigurno procurila…

Koja (kakva) informacija?

Ovdje je na djelu spekulacija. Netko pokusava nacrtati dno. A sad da li će u tome uspjeti, vidjet će se kroz neko vrijeme.

Secer je gore pa se na tome gradi optimizam i gsmechsnger.

O odnosu trenutnih dioničara Vira prema HiŠ-u

realno za očekivati novog igrača u top 10

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Netko cijeli dan ozbiljno lupa po asku i kupuje sve što može. Sa ovim količinama je sigurno u top 10, možda i više. Neka informacija je sigurno procurila…

ugrubo sam računao prosjek, oko 4,4mil za 67800 dionica , negdje oko 64,89 kn u najgorem slučaju delista , ako bi to bila informacija za curenje, ostalo ne znam što bi moglo biti

@tovarish, ne bih se baš kladio u tvoju tvrdnju. danima se trgovalo na kapaljku, a danas ipak jedna ozbiljnija količina sa prosjekom cca 60 kn .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close