VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bisakovi:nema panike..pricas o panici na prometu od 5000 kn…vrijednost mobitela nizeg cjenovnog razreda…
..


Trgovanje do 55 je 646 komada.. Tako da kolega bisakovi hvala na pouzdanim informacijama kojima nas hranite iz altruizma.

pa točno je napisao…DO 55 kn je toliko, a uključeno s nalozima na 55 kn je 646 komada…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Aardwark, 10.12.2019. u 11:08

Zorangutan
pa točno je napisao…DO 55 kn je toliko, a uključeno s nalozima na 55 kn je 646 komada… 

Moze slika da ljudi vide ko prica tocno zoki
Pls.. 244 dionice na kupnji do 55

Idu dani kada se troše tone šećera ,

@Aardwark
Dao sam tocnu informaciju.Imam preglednik i u trenutku kada sam to napisao bilo je tocno 244 dionice do 55 kuna sto svatko moze lako provjeriti.
U meduvremenu je cijena pala sa 58 na 57 kuna,a sada do 55 kuna ima 314 dionica (63 na 57,125 na 56 i 126 na 55.5),a na 55 ima jos 332 dionice(koliko ja vidim)


Moze slika da ljudi vide ko prica tocno zoki
Pls.. 244 dionice na kupnji do 55

gledano od najviše cijene na 57 kn do 55,50 kn na kupnji trenutno ima 314 dionica….zatim dolazi kupnja na 55 kn na kojoj je još 322 dionice, dakle ukupno 646 dionica….ne razumijem oko čega je uopće ova rasprava?!…mogu ti i sliku zakeljiti ako ti to toliko znači, ali jednostavno nema smisla….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Čuvajte se umjetnog šećera .

https://www.slobodnadalmacija.hr/stil/ljepota/clanak/id/247638/oprez-ovo-su-sladila-koja-mogu-uzrokovati-rak%5Bi%5D%5B/i%5D

Čuvajte se umjetnog šećera .

https://www.slobodnadalmacija.hr/stil/ljepota/clanak/id/247638/oprez-ovo-su-sladila-koja-mogu-uzrokovati-rak%5Bi%5D%5B/i%5D

propaganda šećernih lobija…pa u istom tom članku dolje stoji:
Steviol-glikozidi (E 960) prirodni su sastojci slatkog okusa stevije, (Stevia rebaudiana), biljke samonikle u Južnoj Americi. Prihvatljivi unos je do četiri miligrama steviola po kilogramu, od šećera inače slađeg 200 do 300 puta. Steviol-glikozidi upotrebljavaju se u hrani, pićima i stolnim zaslađivačima. Odobreni su u mnogim svjetskim zemljama (u EU-u od studenog 2011. godine).

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Moze slika da ljudi vide ko prica tocno zoki
Pls.. 244 dionice na kupnji do 55

gledano od najviše cijene na 57 kn do 55,50 kn na kupnji trenutno ima 314 dionica….zatim dolazi kupnja na 55 kn na kojoj je još 322 dionice, dakle ukupno 646 dionica….ne razumijem oko čega je uopće ova rasprava?!…mogu ti i sliku zakeljiti ako ti to toliko znači, ali jednostavno nema smisla….
[/quote]
Rekao si da je bisakovi u pravu
E pa nije. Jer nigdje nema njegovog broja a ni tvog
Dakle do 55 nema 244 dionice nego vise
Tako da ni ja ne kuzim tvoje postove gdje pises da je on u pravu
A i nigdje nije navedeno 55.5 nego 55
Tako da budemo precizni

aarwark čovječe što si naporan
ljudi ti sve točno pišu al ti i dalje mlatiš praznu slamu

ljudi ne zamarajte se trenutnom cijenom. sve ima svoj ciklus, sada je ciklus pada dionice , cincilatori su dobrooo nategnuti, tako da za sve one koji su kupili ovu dionicu nema bojazni da neće doći do rasata jedina opasnost jest stečaj firme , a za to su šanse realno ipak male.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Čuvajte se umjetnog šećera .

https://www.slobodnadalmacija.hr/stil/ljepota/clanak/id/247638/oprez-ovo-su-sladila-koja-mogu-uzrokovati-rak%5Bi%5D%5B/i%5D


I dionica priridnog, rekli bi forum lobiji

New Report

Close