VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Erste ce danas izac da vam je netko rekao prosli tjedan da ce do 60 biti ovaj promet na smijali bi se jer bida nije bilo
A sutra je nov dan.

Pomeli smo ga na 60.5, uff jesam se nakrcao šećera danas mjako mila



ako izlaze AZ fondovi, onda je to oko 170.000 dionica.tko će to sve kupiti??

Zadro je prodao 235.734 CRISTAL FINANCIERE čini mi se po 240 kn, ja još nisam pročitao da je taj novac potrošio, pa sada računajte koliko i od koga može kupiti po ovim cijenama, možda i neće, možda mu je dosta kraljevanja
[/quote]

Po koliko je ulazio AZ fond, ako on izlazi ?


ma razlog rasprodaje je u tome što neki vide što se događa
evo nas već na 60 kn skoro
PS
dok sam pisao, netko stavio veliki nalog na 60 kn
nemo ovo dna!

Nalog nije stavio netko, nego isti ovaj što je prodavao cijeli dan.
Izgledalo mi je kao da je na kraju stavio sve što mu je ostalo.
Prodavao je kao da mora zgrabiti lovu i pobjeći da mu je netko ne uzme.
Već sutra ćemo znati malo više.

Vidim da je danas ovdje veliko “veselje” i onih koji kupuju jeftino velike količine dionica, i onih koji skupo prodaju velike količine dionica….bitno da su svi sretni

Nikad u dionicama ne možeš biti dovoljno pametan ,ali čini mi se da je ovo danas bilo dno .za mene shopping day

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Vani šećer na 13 centi, i prelazi psihološku granicu ( u rastu ).
Kod nas VIRO na 60 KN i prelazi granicu za psihijatriju ( u padu ).
Mi smo uvijek i po svemu nešto posebno.

A koji je rezon kupovati ovako skrsenu dionicu?

https://www.rast.hr/hr/trziste/vrijednosnica/viro-r-a

Čak i da je podcijenena, a to ne možete znati jer nemate pojma kamo će secer u dugom roku, a o Viru i samom poslovanju ionako nemate pojma, koji je to drajver koji će je potjerati u suprotnom smjeru?

Viro tvornica šećera u prvih devet mjeseci s dobiti od 97,2 milijuna kuna

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ta dobit nije bila iz redovnog poslovanja. Konsolidirano gledano bili su u podosta većem minusu nego godinu dana ranije.

https://zse.hr/userdocsimages/financ/VIRO-fin2019-3Q-NotREV-K-HR.pdf

danas je prošlo 35000 dion..ako je ERSTE iskrcava vjerojatno je gotov..ako neko drugi iz Top 10 nebude iskrcava idemo zestoko up..ako bude iskrcava potop…
sutra ce bit sve punoo jasnije…

Viro je jedna od rijetkih firmi koje su dobile uvjetno misljeneje oko finacijskih izvjestaja od FINE iz razloga sto se sa istima mulja pitanje je u kakvom je stanju ova firma nekadasnja perjanica Crobex-a

New Report

Close