VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo tak pada da me ne bi čudilo da se do kraja godine cijena spusti u rang dlkv ili ddjh..nešto grdo se ovdje iza brda valja a mi mali ćemo po običaju to saznati kad sve bude gotovo 🙁

Mene ugodno iznenadilo koliko je prometa na 70 kn.
Cudo.

@aardwark
a kako će te tek iznenaditi prometi na 50 kn?….pa tek oni ispod toga? 😁

p.s. …da, onaj sa 900 komada na 68 kn je skriveni…vjerojatno ima oko 18.000 komada (ako je vidjivo 5%)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ili ima 1800 komada.
Bitno je da za viro ima interesa. A za zadru se ne bojim
A da se makne ovaj sa 900 zacas se vraca na 70+
No on ima misiju 🙂
Bitno je zatvoriti iznad 70

uvijek ima interesa kod jačeg pada jer oni koji kupuju misle da je prodavač dobio sinkopu pa prodaje s -20%….kad se sazna pravi razlog, onda izostane očekivani odbijanac pa krene teško zabijanac….dosta se sjetiti zakucavanja na belju, ledu, zvzd, jmnc…pa nedavno na uljn i sad na ddjh….a mali su se uvijek veselili “povoljnoj” kupnji koja je u konačnici ispala odlična prodaja, a loša kupnja….hoću reći-oprez i pamet u glavu jer ovako se ulog i lova istope pred očima u jako kratko vrijeme….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nemam viro. Nsam nikada ni imala. Spasilo me što se traži poznavanje tehnologije prerade šećera, komplicirano.
Sjećam se kada se Norvežanin izlazio na 300 kn. Tada smo se čudili. Tako je to počelo.
Al’ ovo danas, ovo je nečuveno…….. ovaj izlazi ko’ slon u staklarni, kao da tuđe baca.
A valjda i baca. Mirovinac ???

odblokirano

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

jel ovo sigurno erste? kupijo bih…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ako izlaze AZ fondovi, onda je to oko 170.000 dionica.tko će to sve kupiti??

Kako se po desava kraj.
Vec sad iznad 60 8000 kom
A bunika.
Zorane. Mnogo ih je izgleda. Na cekat cete se 50 kn

sve ovisi ko izlazi tj kolko jos ima municije.i dal prodaje samo jedan iz top 10 ili više njih?

problem je što sa svakom prodanom dionicom na 70 kn il niže znatno se smanjuje šansa da se cjena vrati na 70 kn ili više


ako izlaze AZ fondovi, onda je to oko 170.000 dionica.tko će to sve kupiti??

Zadro je prodao 235.734 CRISTAL FINANCIERE čini mi se po 240 kn, ja još nisam pročitao da je taj novac potrošio, pa sada računajte koliko i od koga može kupiti po ovim cijenama, možda i neće, možda mu je dosta kraljevanja

ma razlog rasprodaje je u tome što neki vide što se događa
evo nas već na 60 kn skoro
PS
dok sam pisao, netko stavio veliki nalog na 60 kn
nemo ovo dna!

New Report

Close