VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


VIRO šećer na akciji. 🙂

https://popusti.njuskalo.hr/akcija/smedi-secer-viro-500-g-634447

.. a danas i VIRO dionica na akciji
neki nikako da nauče 🙁

Book je statična varijabla…. likvidnost i solventnost dinamičke. Očito se ovo drugo puno brže odnosno intenzivnije pogoršava od prvog.

Firma je očito i dalje u velikim problemima… raj za špekulante.


Bas me zanima hoce li danas maknuti blokadu…kad se samo sjetim svinjarija sa hedgom i kasnjenjem izvjesca, sve su slicniji ekipi iz ULPL…

mene više zanima, kako ti naši “kraljevi” uspiju još za života sve s.ebati, ovo mi se čini dobar uvod u delistiranje, jer kako drugačije otjerati mala smetala, koji se stalno motaju pod nogama velikim “kraljevima”
a evo šećerna renesansa samo što nije krenula, hoćemo li je dočekati na burzi, teško je prognozirati

Trejderi su dobili novu igračku – Viro za sad drži više od 50% prometa na ZSE…

Ignore: KressoM, delux

Ne znam čemu se diže tolika panika zbog par sati blokade računa, i to u uvjetima neažurnog plaćanja u HR.

Bravo za Viro i trejdere!

Pitanje je samo imaju li trejderi dovoljno “kupina” da pokupe sve sto se nudi ili će uskoro ući u spiralu… daj sto daš!

Najzabavnije je to sto neki tresu i druge dionice da bi postali članovi družbe vjernika u “slatko cudo”… ili propast.

Hebiga… daj narodu kruha i igara.

WTF???
Taman od listopada trend cijena šećera se promijenio i započeo oporavak, a ovi prodaju?Očito je pao neki dogovor o primopredaji dionica..ili što već?

Ma ovo su sve obične gluposti. Fake news. Što znači blokada na par sati? Ama baš ništa…jao da imam love da dokupim..

one,
na 70 svi imaju mogućnost i kupiti i prodati, poslije ne bi trebalo biti nikakvih žalbi na učinjeno,
da li to baš sve kupuju trejderi, nekako sam mišljenja da ne
sačekajmo deblokadu, da vidimo hoće li se i dalje davati na 70

Pa račun je već vjerojatno odblokiran, tako da je da je ovo tek Deja vu. Vaš link …

Ja bih prije rekao da svi mogu kupovati na 70, a da li će moći i prodati, to ja ne znam. A neću ni procjenjivati. Jednostavno me ne zanima.

pustite teorije zavjere, ovo su prije ‘igre gladi’ nego zavjere

neki forumaši su tu, koliko pratim, više od zadnje dvije godine pisali dobronamjerno i davali savjete o cijeni šećera i kud bi mogla ići, uglavnom zbog velikih zaliha u EU i svijetu
VIRO nije imun na to i u otvorenoj ekonomiji ne može on imati cijenu šećera veću od uvoznog

dakle sve ste znali i kupovali svo vrijeme
i sad ćete opet po 70 kn? a očito je da se sa skrivenim nalozima netko iskrcava?!

Vjerujem u oporavak tržišta šećera u svijetu i mogućnost pozitivnog poslovanja šećerana kod nas.
Ako VIRO propadne gazdama i meni sve je OK. Moja loša procjena.
Ako VIRO propadne meni, a gazdama se osladi, nikako nije OK. To bi bila njihova loša procjena.

Za sada, čini mi se da je napravljena velika panika radi kratke i zanemarive blokade računa.

p.s. Bio sam pun dionica VIRA, a i danas sam puno dokupio.

New Report

Close