VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo ovako. vi imate malo mladi nick od mene, pa ne znam koliko ste upoznati s nekim drugim nickovima koji su ovdje prognozirali iste te valove. i šta bi se na kraju dogodilo? Da prostite, kita. Koliko ste vi sad sigurni u taj drugi val, nakon kojeg slijedi treci? jer bio je jedan gospodin ovdje koji mi je prilicno novaca zaradio na seceru. kako? kad god bih ja kupio secer i drzao ga neko vrijeme, a dosao ovdje i izjavio da slijedi raketa, ja bih taj etf secera ekspresno prodao. čovjek je bio nepogrešiv u fulanju. kao lopina, ako se sjecate tog dragog gospodina. e sad, kako sam ja kupio secer u ponedjeljak, nije valjda da secer moram već prodavati, jer, moram priznati, bojim se da ste onaj nick zapravo vi. hvala na odgovoru.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

VIRO odavno nema poveznice sa secerom.
A i slabo trziste je razlog dugog kopanja po dnu.
Ovaj tjedan ako probije 120 moglo bi se reci da smo pronašli neko dno.
Do tada nadmudrivanje

Aardwark

Ako nema poveznice, zašto onda prizpuz spominje snazan rast vira danas zbog rasta secera? Moram priznati da sam ovdje dosao po odgovore, a dobio sam samo nova pitanja.

A postoji i treca solucija, a to je zapravo ona da nitko od vas pojma nema ni o seceru, a ni o viru.

Ha ha, baš mi je palo na pamet pa me nasmijalo; ovo je kao da razgovaraš sa ševom iz nocne more o seceru

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/viroviticka-secerana-trazi-od-dionicara-potporu-dokapitalizacije/9159443/

ova agonija traje od q1 2017

klemenc je dokazao da zna znanje, remorker i njegove inkarnacije suprotno

brazil, indija, eu – monsuni, el nina, tečajevi usd brl

sve to igra vrzino kolo u ludom ritmu ovdje, i kad covjeku objasne neke stvari tesko je vidjeti sumu ofd drveca a k

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Aardwark

ma ne. nisam ni labud nit pijetao, nego sam mamuran, pa mi dođe da se malo nasmijem tuđoj glu.posti. nemojte mi uzeti za zlo. cujemo se 2023 ili kad se ponovo napijem

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Indijska vlada ta vlastite potrebe i rezerve povlaci 4MT secera. Dogodine Indija na etanolu. Nemojte plakati za 1g. Svi imate priliku.

https://www.vecernji.hr/vijesti/u-hrvatskoj-coca-coli-kukuruzni-sirup-iz-uvoza-umjesto-domaceg-secera-1334370

Polako al sigurno jos 3 naloga do 100.
Inace kad se prica o dokapu.
Interesantno je za tu pricu cijena po kojoj je trezor kupio ako se sjecate

Po trgovanju izvješće će ugodno iznenaditi!?

https://m.vecernji.hr/vijesti/u-hrvatskoj-coca-coli-kukuruzni-sirup-iz-uvoza-umjesto-domaceg-secera-1334370

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

U ovakvoj situaciji teško mi je i rastumačiti što bi to bilo ugodno iznenađenje od izvješća. I kako kome, naravno ! Meni bi to “ugodno” bilo i što manji minus. U bolje sumnjam.

New Report

Close