VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po meni je totalni nonsens potraživati 140 milja za nešto što se nije dogodilo – ili si isporučio robu, ili pozajmio novac ili obavio radove pa an temelju toga potrazujes, ili nisi nista od tog anapravio i nems sto potrazivati

Da nema smisla potrazivat nesto za sta ne postoji obveza ali morate gledat i drugu stranu da je bolje prijavit takvu potencijalnu obvezu, jer u slucaju da se takva potencijalna obveza stvarno i desi kasnije, postoji mogucnost da vam je kasnije idu osporavat jer je niste prijavili, mislim da ih to nista ne kosta ali se drugacije gleda u slucaju kasnijih problema.

Ignore : renči

Ne brinem ja za CFO-a ovdje…u top 5 u regiji…
ne tresite se na nebitno

“a zanimljivo je da su Viro tvornica šećera i Žito d.d. uspjeli dobro osigurati po pet milijuna kuna.”

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/najosiguranijih-47-vjerovnika-potrazuje-33-milijarde-kuna/6986085/


"a zanimljivo je da su Viro tvornica šećera i Žito d.d. uspjeli dobro osigurati po pet milijuna kuna."

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/najosiguranijih-47-vjerovnika-potrazuje-33-milijarde-kuna/6986085/

Lako za to, mene zanima ono što NISU USPJELI DOBRO OSIGRATI. tu lezi grm u zecu

Saponia je izgleda preko mjenica kreditirala agrokor, zasad to ne znamo za Viro, toplo se nadam da nisu. Potrazivanja za robu su ipak koliko toliko sigurna u smislu da koliko otpisu svi, toliko ce i viro

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

na istoj smo cijeni kao 2008 godine, mozemo li nize?

burza nam je bombončić!

Potraživanja od Agrokora + rekordno niska cijena bijelog šećera na svjetskim burzama će ti to učiniti VIRO dionici… Slobodno ću procijeniti da ovo nije dno, ni izbliza…


Potraživanja od Agrokora + rekordno niska cijena bijelog šećera na svjetskim burzama će ti to učiniti VIRO dionici… Slobodno ću procijeniti da ovo nije dno, ni izbliza…

ni izbliza ? to onda k’a Agrokomerc , 0 , eeee da nam je i to dočekati, ja bih sve preuzeo od dede po toj cijeni

@rumba
nemojte nas još i vi kolega sa vašim prognozama dodatno deprimirati :). meni se čini da Ramo nije ni svjestan kako je ovo vrednovanje svega 0 ili blizu 0 postalo popularno na forumu. 🙂


na istoj smo cijeni kao 2008 godine, mozemo li nize?

burza nam je bombončić!


ne spominjite 2008, netko odmah udara po 208, nije dobro vidio

Toda je svojedobno rekao da Belje cijelo vrijedi jednu kunu. Evo Ramo rece isto.
Tek cemo vidjeti na sto ce spasti nas secerko.
Ali netko kupuje to sve i to podosta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Toda je svojedobno rekao da Belje cijelo vrijedi jednu kunu. Evo Ramo rece isto.
Tek cemo vidjeti na sto ce spasti nas secerko.
Ali netko kupuje to sve i to podosta.

kupuje a ne prijavljuje na Što smo danas tržili ? tajnoviti neki kupac

Tone li ga tone – prognoziram tamo ljeto jesen 2018 razine 150 do 160 kn. Nema nama naprijed dok viškovi ne budu počišćeni.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close