VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Plodovi zemelej – o1 listpada

Zadro, predsjednik uprave
Europa ce imati 4 miljuna tona viška, očekujemo žestoku utakmiucu.
Prinos do 55 tona, digestija bolja, summa summarum oko 9 tona po hektaru.

Plodove zemlje se i inače isplati gledati, dobra emisija

Kolega
evo nisam bio lijen
u prilogu odgovor iz VIRO
dakle oko 11t po hektaru

Kolega Grga
prije da je fokus na Agrokor skupini
kad se sjete Viro ce vec biti pred ili preko 300

Ma jasno.
Velik napor je ulozen da se spusti cijena.
Cim fond prodaje po soma komada, a privatnik kupuje odmah mi je jasno koliko je sati.
Kakva digestija, kakvi bakraci.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ti i dalje vjeruješ da netko “spušta” i “diže” dionice hahahahahhahaahah??????

Daj stari ulaži u znanje umjesto što trkeljaš pizdarije.

A ako “znaš” da se tako nešto događa , onda je to ozbiljna stvar i dužan si je prijaviti institucijama koje se bave takvim radnjama.

Prije bih rekao da si dobio po repu pa si sad ljut i na viro i na prodavace i na burzu i na sve. Na kraju krajeva libo te tuki ko kupuje i ko prodaje pa ne ulažeš u dionice valjda zato sto je netko kupio ili prodai..Imas valjda neke svoje analize koje si napravio prije nego si kupio dionice vira???

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ma jasno.
Velik napor je ulozen da se spusti cijena.
Cim fond prodaje po soma komada, a privatnik kupuje odmah mi je jasno koliko je sati.
Kakva digestija, kakvi bakraci.

dionica naraste 9% a vi opet nezadovoljni i pričate o spuštanju cijene


ti i dalje vjeruješ da netko "spušta" i "diže" dionice hahahahahhahaahah??????

Daj stari ulaži u znanje umjesto što trkeljaš pizdarije.

A ako "znaš" da se tako nešto događa , onda je to ozbiljna stvar i dužan si je prijaviti institucijama koje se bave takvim radnjama.

Prije bih rekao da si dobio po repu pa si sad ljut i na viro i na prodavace i na burzu i na sve. Na kraju krajeva libo te tuki ko kupuje i ko prodaje pa ne ulažeš u dionice valjda zato sto je netko kupio ili prodai..Imas valjda neke svoje analize koje si napravio prije nego si kupio dionice vira???

Kupio sam i nize. Ne brini.
A ti evidentno pojma nemas gdje zivis. Ako mislis da je ovo cisto trziste.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Malimoler
Koje dizanje cijene? S jednom dionicom?!?
To je netko uzeo da izgleda ljepse na ekranu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@SERISLAV

Ne brinem ja , vidim da ti brineš. A ako misliš da nije sve cisto kako ti kazes, tek onda ne znam zasto trguješ i uopce ulazes na takvom tržištu. To mi ispada kaoo mazohističko ponašanje, kao drogiranje a svijestan si da je štetno :-))

Nitko ali nitko na ovoj temi nije ( a ni na 90% drugih) stavio niti jedno najobičniju analizu zašto misli da vrijedi ovolko ili onolko, pa ni TA.. Samo trkeljanja i mlacenja prazne slame “ide tamo ide vamo,”

Jos malo ce ovdje biti sazivanje babe vange ividovitog milana da oni kazu gdje cijena ide.

Kvaliteta pisanja na ovom forumu je postala katastrofa, nema više forumaša koji su nešto pametno pisali poput Conan o briena, Flyera, Febe ( on je na “sisi” negdje 🙂 . Ivana 7 piše ali više podjebava nego što joj se da ozbiljno pisati, DRevilu se takodjer neda, Guvernera nema, Mig 29 je takodjer u hangaru, Znanac zajebava s ko zna kojim nikom, Vidra isto spava. Plavi piše isto preko one stvari.

Odustali svi dečki od pisanja koji su kužili stvari

A Gledajuci TA cijena dionice se apsolutno savršeno ponaša po jednom, “harmonic trading” obrascu.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


@SERISLAV

Ne brinem ja , vidim da ti brineš. A ako misliš da nije sve cisto kako ti kazes, tek onda ne znam zasto trguješ i uopce ulazes na takvom tržištu. To mi ispada kaoo mazohističko ponašanje, kao drogiranje a svijestan si da je štetno :-))

Nitko ali nitko na ovoj temi nije ( a ni na 90% drugih) stavio niti jedno najobičniju analizu zašto misli da vrijedi ovolko ili onolko, pa ni TA.. Samo trkeljanja i mlacenja prazne slame "ide tamo ide vamo,"

Jos malo ce ovdje biti sazivanje babe vange ividovitog milana da oni kazu gdje cijena ide.

Kvaliteta pisanja na ovom forumu je postala katastrofa, nema više forumaša koji su nešto pametno pisali poput Conan o briena, Flyera, Febe ( on je na "sisi" negdje 🙂 . Ivana 7 piše ali više podjebava nego što joj se da ozbiljno pisati, DRevilu se takodjer neda, Guvernera nema, Mig 29 je takodjer u hangaru, Znanac zajebava s ko zna kojim nikom, Vidra isto spava. Plavi piše isto preko one stvari.

Odustali svi dečki od pisanja koji su kužili stvari

A Gledajuci TA cijena dionice se apsolutno savršeno ponaša po jednom, "harmonic trading" obrascu.

ajd ti onda postaj neku analizu kad si tako pametan pa nam reci

1. koliko će ove godine biti viška pećera u eu
2. koja su predvidanja za 2018
3. kakva je zetva bila sada – koliko su na kraju iscijedili šećra po hektaru
4. zasto je cijen asecera na 400, nije vise na 360 u londonu

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Investimir

Ako odlučim ozbiljno kupiti viro sigurno ću ga detaljno izanalizirati a ne gledat što radiš ti ili bilo koji drugi fond i na temelju njihovih kupnja ili prodaja odlučiti kupiti ili prodavati dionice, niti ću kriviti tebe
fondove ili babu vangu u slucaju da krivo procijenim tajmnig ulaska i budem u gubitku

Gledao sam ga tehnički i mogu Vam postat TA za njega

Na pitanja od jedan do cetiri ti nemam odgovore jer se nisam bavio analizom poslovanja vira niti njegovih subjekata

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Malimoler
Koje dizanje cijene? S jednom dionicom?!?
To je netko uzeo da izgleda ljepse na ekranu.

mislim da se razumijemo

Zona kupnje na viru gdje “bi trebalo biti ok kupiti” je 260-230 hrk ( pogledajte harmonic trading i bit će vam jasno. ) odbijanac bi mogao uslijediti do popunjavanja praznog prostora na 340 kn.

imam nešto sitno dionica vira (za moj pojam) i ovim postom ne pozivam na kupnju ili prodaju istih. za savjete oko kupnje ili prodaje dionca obratite se profesionalnim analiticarima

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Zona kupnje na viru gdje "bi trebalo biti ok kupiti" je 260-230 hrk ( pogledajte harmonic trading i bit će vam jasno. ) odbijanac bi mogao uslijediti do popunjavanja praznog prostora na 340 kn.

imam nešto sitno dionica vira (za moj pojam) i ovim postom ne pozivam na kupnju ili prodaju istih. za savjete oko kupnje ili prodaje dionca obratite se profesionalnim analiticarima

Boze dragi, pa zar vi zaista vjerujete u tehnicku analizu?!?
Mozda je sad dobra kupnja, mozda nije, tko to zna. Secer je u previranju, kvote, visak, ali opet imate ispraznjen inventory u Europi (bar je tako pisalo nedavno), ne zna se sto ce biti s Brazilom (prinos next year, etanol)…
Uglavnom ima hrpa fundamenata koje treba prozvakati i kvantificirati. Gdje tu ima mjesta za tehnicku? Ne drukam na cijenu nego sam u nekim postovima komentirao prodaju Erste koju je netko vise nego spremno cijelu pokupio.
Ne znam. Prosvijetlite me. Argumentima. Oko fundamenata. Cijenio bih.
Jer ce dionica u duljem roku slijediti fundamente.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close