VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislio sam s člankom

Nije to isti članak, iako se odnosi na istu stvar.

I ovdje je izgleda iscurilo izvješće.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

onda je prilično loše, jer na dobro ide odmah preko 400, jer je rušeno samo radi Agrokomerca, što je naknadno utvrđeno da mi u stvari nemamo nikakve veze s tom lopovskom tvrtkom, mi imamo svoje probleme, suša, cijena šećera, cijena energenata, i tako…………….

Ne mora značiti.
Da je loše tukli bi valjda po bidu.
Nemamo veze s Bagrokorom, ali depra je sveprisutna, nažalost.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

nešto se kuha, povlače se nalozi s aska, izgleda prema prinosima repe da neće baš biti šečera za svakoga, naravno da će biti trske, ali to je druga vaneuropska priča

Istina, eno već se nazire 400 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Cijena ove dionice koja je bila unazad par mjeseci znači između 300-350 kuna je jako skromna. Očekivalo se da će cijena na svjetkom tržištu pasti nije se zasad dogodilo,Brazil lošiji od očekivanja zasada…

Tražim ga na gledalici, zar je otišao u trinajsticu?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Poslovali s gubitkom
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VIRO-fin2017-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Hvala prodavacima.
Iduci kvartal su glavni prihodi tako da je dobit za godinu zajamcena, a obveze su sve manje.
Malo razmislite drugi put… I bolje citajte. I s razumijevanjem.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

I ja ga ponovno zavrtio. Čekam niže ako bude trebalo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close