VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na 300 kn je to već jeftino s obzirom na potencijal u budućnosti ove kompanije.
Ali suicidalne su mi te namjere kupnje todexa, rođo odi radije u kockarnicu i stavi sve na crno i potroši sve na žene sumnjivog morala i na muziku..al’ brate mili kud da trošiš na todex…nemaš ništa od toga

tizian
Touche!
Slažem se.
Još samo janjetina fali.:-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


ma nije cijena šećera problem za cijenu dionice, problem je sto nekom trebaju pare za todex sljedeci tjedan.

ovo se slažem, a kad skuži da se neće trgovati…..”kaže moj poznanik”, ona svi nazad:)

U plodovima zemlje, Zadro kaze da ce biti tesko, da je rekorda godina i da ce cijene ici dolje, al da su spremni

Otvoreno tržište, nema se što.
S obzirom na to da je tehnologija sadnje više manje svugdje ista (ukoliko se ide ukorak sa state-of-the-art) ipak je kod nas niži standard nego u Francuskoj i Engleskoj, i bit će zauvijek, što bi im trebalo dati neki buffer za kompetitivnost.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kvote ukinute

“Od kraja 2016. prosječna cijena šećera u EU-u oporavila se te iznosi približno 500 eura po toni i stabilna je proteklih nekoliko mjeseci.”

ne vidim na koji način je trenutna cijena dionice opravdana ali doci ce to na svoje.

Nije opravdana. Bit će veća kad dođe vrijeme.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Viro poslao prvi vlak za makedoniju , piše u tiskanom Jutarnjem. Piše ušli u Jordan i Makedoniju.
Spremni ,ali bit će turbulentno i izazovno.

http://www.seebiz.eu/kvote-za-secer-ukinute-ali-cijena-mu-nece-pasti/ar-163493/
da li ovo Ivica Todorić tako velikodušno kupuje 1350 kom

Hahahahaha!!!!!
Uvijek sve za kunu.
Kakav je majstor još će ga netko i poklopiti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

To je moj nalog

Čisto psihološki malo pesimizma više nikad ne fali

New Report

Close