VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na IPKK se vesele izvještaju, uskoro će se saznati što nam je VIRO pripremio

Uvijek među zadnjima bude izvještaj 🙁
Valjda bu onda nekaj više love u igri:)

brutalno dobro:

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1569/2017_02_28-391124_xls.xls

Isplatilo se čekati :::))))))

Viro pripremio slatko iznenadenje.
Vrhunski!

LeoNT imao si pravo za secerane

Danas je dan kada se slobodno može reći:

Spavate li mirno PBZ mirovinci?

premašili su moju gornju procjenu za 40% , zalihe ogromne, gotovi proizvodi puna skladišta, trgovačke robe puna skladišta, cijene rastu, halal im certifikat


Danas je dan kada se slobodno može reći:

Spavate li mirno PBZ mirovinci?

Sad je otvoren put do 600 kn. Izvjestaj nece moci ignorirati.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

http://www.seebiz.eu/katapultirana-neto-dobit-vira/ar-151587/

…evo malo zasluge Francuza.

Pise kako je u 2016. ostvarila povijesno najbolji rezultat u preradi secera, zbog izmedu ostalog pravodobne i ucinkovite zastite od bolesti koja je prijasnjih godina nanosila dosta stete.
Isto tako kaze da im je Cristal Union pridonio u tehnoloskim unaprjedenjima proizvodnje.

Ocito su kod Vira postavljeni novi standardi u proizvodnji i to je super. Mozda vise necemo kaskat za liderima.

Takoder CU otvara nova trzista…

Dionica koja se trenutno trzi na smjesnim cijenama, strateski partner, kvalitetna zemlja s ispravnom tehnikom proizvodnje daje rezultat kojem nema granica. Zadnji kvartal brutalan. Jasni signali za kupnju.

Slažem se.

Naslucujem da na asku oko 500 kn oni H nalozi sadrzavaju dovoljnu kolicinu za svih tako da je ukrcaj u vlakic jos uvijek u tijeku.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ova godina će biti jako zanimljiva, vidim da su im jako porasle obaveze prema dobavljčima a mislim da je to iz razloga jer su najavili 30 posto veće površine pod šećernom repom pa pretpostavljam da je realizacija toga u tijeku. Ako bude meterološki povoljna godina mogli bi se vidjet novi povijesni rekordi u poslovanju.

New Report

Close