VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zapalila se šećerana u Osijeku – Večernji.hr

Sad će VIRO prodat više šećera pošto izravnom konkurentu zapalilo skladište Skladište osječke Šećerane, u kojem je izbio požar, dugačko je 100 metara, a široko 30 metara. U cijelom skladištu koje je drvenom pregradom podijeljeno na dva dijela, nalazilo se 3,5 tisuća tona briketa stočne hrane i dvije tisuće tona šećera.


Zapalila se šećerana u Osijeku – Večernji.hr

to se jutros već vidjelo da netko prodaje IPKK, ali su vatrogasci reagirali na vrijeme i lokalizirali požar, čak se tijekom dana netko od naših solidarizirao sa njima ili misli da je Viro vlasnik šećerane u Osijeku umjesto Sladorane Županja, uglavnom dobro je prošlo

što se tiče broja 2 i prodaje ili ne prodaje…

danas sam u jednoj dobro opskrbljenoj čekaonici uzeo u ruke lider od prije 2 tjedna…
kažu da nisu uspjeli stupiti u kontakt ni s jednim Zadrom, niti Robićem, ali da imaju info iz pouzdanih krugova da mladi zadro forsira prodaju, a stari zadro niti čuti… kažu da je stari zadro još prije dosta godina govorio da se tvornica sigurno neće prodavati dok je on živ.

navodno bi max pristao na 25% strateškom partneru.
o dokapitalizaciji je isto bilo priče.

Robić se nije uopće spominjao kao problem.

eto… for what it’s worth 😉

koliko ja znam u intervju pise da je br.2 neudlucan sto se tice prodaje

http://prntscr.com/2awuta ako ja znam hrvatski pise da je neodlucan ja tebe pitam ako se predomisli ili se prdeomislio oces li nadoknaditi stetu onima koji prodaju po bagateli na 600 i plus kuna

snupy, o čemu ti pričaš, čovječe?! 😉
ja sam najbolje što sam znao prepričao kratki članak kojeg sam danas pročitao.

napisao sam da se Robić uopće nije spominjao kao problem… u smislu da je stari zadro taj koji koči prodaju, a Robić je, kako si ti lijepo dopunio moje sjećanje, neodlučan.

odakle si ti izvukao ove gluposti koje pišeš u svojem postu?
zašto bi itko radi toga prodao i onda okrivio/tužio mene?! 😉

procitaj clanak koji sam postao

kako rekoh neodlucuje br 1 nego 2 sve je u njegovim rukama jer vremena kad su djelovali slozno i zajedno su prosla.Prije 7 godina Viro nije imao kvote nego sta je proizveo je prodao i izvozio u Eu i cijena je bila bolja nego sto je sad i pitanje je kad ce se oporaviti i dali ce se oporaviti i koji ce biti profit ako br.2 moze utopiti za dobre pare svoj dio a ja i vjerujem veliki dio dionicara cek samo taj trenutak tj. vidjeti koliko ga vrednuje od tih 6 multinacionalnih kompanija koje su napravili dubinsko snimanje firme jer zasto bi Viro dao konkurenciji da prouci poslovanje ako ne misli prodavati

jer po meni cemo pokazvanje svojih knjiga i slabosti ako nemislis po sto boljoj cijeni prodati a ti koji kupuju moraju znati da ne kupuju macka u vreci

to je sve ok što kažeš, ali po mojem si mišljenju potpuno nepotrebno onako nervozno reagirao na moje iz glave prenošenje članka.

očito si za njega znao i ranije pa si mogao informirati kolege forumaše… ja sam mislio da smo zato i tu.

neke stavri komentiram kad mi se da a neke ne jer ima svega i svacega na forumu a za objavu i lider mislio sam da znaju btv. Viro je dionica koja ima puno manje slobodnih dionica od kojih ja znam nego druge firme manje od Ine,Tisk,Ipkk

New Report

Close