VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

No dobro, nema skupštine…što se događa sad s onim novcima za dokapitalizaciju? Tj. Jel izvršena dokapitalizacija ili ne?

Unaprijed zahvaljujem 😉

Ajmo iz pocetka!!!

do Skupštine će valjda i neka dividenda

na temelju čega?? brojke govore sve. ili žele oslabit financijsku poziciju!?? oni su svoje već davno izvukli!!!

ne Randolf to bi bilo prvi put u hrvatskoj i balkanu da je neko zadovoljan necim a moze zaraditi vise para nikad dosta takvi smo narod to nam je u krvi

Ne cveta cvetje ni u cukar preduzetje:
http://www.glas-slavonije.hr/215944/7/Prva-europska-kampanja-donijela-je-ogranicenje-proizvodnje-i-manje-prihode

ajd, kad već mjesec dana nema ništa ovdje……

urnebes! vidi majstor da se kupuje 18 dionica po 625 kuna pa lupio po bidu s 19 dionica… tako da s ovom jednom spusti cijenu za još 5 kuna. 😉

a inače je dosadna jako trgovina s VIRO pa ajd da se barem nešto događa.
što se čeka?
ovaj strateški partner neki?
ja recimo nisam zadovoljan s konstantnim naporima većinskih vlasnika da nam prikažu VIRO kao “ma nije vam to baš nešto dobro… slabo, slabo ta šećerna repa… pa suša pa kiša pa… dajte izađite više van iz toga… prodajte… po mogućnosti nama”.
ili možda previše čitam između redaka?

dobro citas i razumijes samo sto je ovde tika taka pa nestalo


dobro citas i razumijes samo sto je ovde tika taka pa nestalo

A di bi po vama Viro trebao, mozda na p/b 2,0? Tika-taka nestalo koga ili cega?

Ko se s nama druzi zivot mu je duzi

nemam viro, ali je stvarno zanimljivo da se mjesecima ne događa ništa, a firma je u procesu preuzimanja!! za rubriku vjerovati ili ne??!!

a di bi vama trebao kes po dionici cca 475 kn znaci resto sladorana viro i Viro koperacija vrednuje se po cca 200 mil kuna

Kako se manipulira financijskim izvještajima?
Bio je jedan clanak nedavno o tome odite na mojedionce.com pa probajte za Viro dobiti podatke zadnje kaj je obradjeno je drugi kvartal zasto je to tako neznam ali je sumnjivo.Ako mislite gledati P/B i druge pokazatelje onda nemojte uopce ulagati na ZSE,jer tu rastu samo stecajuse tipa Dioki pa sad Lplh bitno je u ovoj bari biti ne naguzen a profitablinih firmi se klonite one ne rastu.

a sad nesto o Viru kaze prosli tjedan ponedjeljak clanak Zadro nece prodavati Viro bojim se da njega niko nece niti pitati jer kako odluci br.2 u vlasnickoj strukturi tako ce biti a u clanku ono pise on je neudlucan a mladji Zadro opet pa u nJemackij i bas taj tjedan e sad ja vs pitam ako ovaj br,2 postane odlucan i to skoro tko ce vam biti kriv sto ste prodali Viro za bagatelu od po 600 isitno kuna.Jer taj isti Viro ima 475 kn kesa po dionici jer je taj Viro zadnje 4 godine ulozio u Sladoranu i u Viro cca 400mil kn svjezega kesa na modernaizaciju pa osim duhana i secera mi nemamo za Eu konkuretnog prozvoda cast KODT i ADPL.I da Viro jos sljedec tri godine iam najmanje izvoznu kvotu od 130 000 tona godisnjeg izvoza pa sad vi gledajte P/B a ja cu najradije u firme koje imaju dobit

New Report

Close