VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još jedan naruceni clanak.
Kada ce te nauciti?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

mozda bi sa spajanjem dvije u jednu seceranu IPKK dobio vece kvote ovako imaju 2/3 a blokada ce biti


Još jedan naruceni clanak.
Kada ce te nauciti?

Temeljem napisa objavljenih u pojedinim hrvatskim medijima, Viro tvornica šećera d.d. izdaje sljedeću obavijest:
U strateškom razmatranju budućnosti, radi zaštite najboljih interesa Viro tvornice šećera d.d. i njegovih dioničara, razmatramo razne opcije te smo u preliminarnim razgovorima s više zainteresiranih strana koje su do sada iskazale interes za ulaganje u Društvo.
Nadzorni odbor odobrio je Upravi da zainteresiranim ulagačima omogući dubinsko snimanje poslovanja društva. Pojedini od tih ulagača već su proveli dubinsko snimanje, a neki od tih postupaka su još uvijek u tijeku.
Uprava Viro tvornice šećera pozdravlja zanimanje uglednih međunarodnih kompanija za sklapanje strateškog partnerstva s virovitičkom šećeranom te izražava uvjerenje kako će ulazak snažnog partnera u vlasničku strukturu doprinijeti dugoročnoj stabilnosti i održivosti proizvodnje šećera u Hrvatskoj.
Do trenutka izdavanja ove obavijesti Viro tvornica šećera nije zaprimila niti jednu ponudu potencijalnog strateškog partnera.

Željko Zadro
predsjednik Uprave
Viro tvornica šećera d.d.

p.s. definitvno pametan potez.Sljedeci na potezu je IPKK.


Do trenutka izdavanja ove obavijesti Viro tvornica šećera nije zaprimila niti jednu ponudu potencijalnog strateškog partnera.

Željko Zadro
predsjednik Uprave
Viro tvornica šećera d.d.

znači opet novinari lansiraju senzacije [emo_palacd]



Do trenutka izdavanja ove obavijesti Viro tvornica šećera nije zaprimila niti jednu ponudu potencijalnog strateškog partnera.

Željko Zadro
predsjednik Uprave
Viro tvornica šećera d.d.

znači opet novinari lansiraju senzacije [emo_palacd]
[/quote]
ova vijest o ovoj firmi ne predstavlja nikakavu senzaciju, stari Zadro još na Skupštini je najavio strateškog partnera, ali nas je htio poplašiti delistiranjem,zbog lakših pregovora,
e sada, ako stvarno ima 6 zainteresiranih multinacionalki, to bi već spadalo u senzaciju, a senzacija se plaća[emo_namigusa][emo_palacg]

Čestitke svima koji su izdržali, ja sam pobjegao nakon neuspjelog delistiranja, malo je falilo i nema šanse da bi to ponovno proživljavao..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

početkom godine išla je informacija da je nekoliko partnera/kupaca zainteresirano za viro.,sad je došla službena obavijest kako je nekima dopušteno dubinsko snimanje firme.,logično bi bilo da treći korak bude ponuda nekog od zainteresiranih ili će pak svi koji su trenutno u igri odustati pa se traženje ženika nastavlja.,za “samopouzdanje” firme i dionice bili bi odlično kad bi u “ovom krugu” došla atraktivna ponuda na razmatranje.,očekujem i nadam se da če do zadovoljavjuče ponude doći jer nebi lijepo zvučalo kad do toga ne bi došlo.,isto tako sumnjam da bi pustili ovu informaciju da uskoro ne očekuju ponudu.,

nego, kakva su vaša razmišljanja i očekivanja od ovoga dragi kolege?.,

Odmah da kazem kako nemam ovu dionicu i osvrcem se na danasnju izjavu g.zadre sto sam procitao u jutarnjem gdje on kaze da bi zagrebacka burza trebala ZABRANIT rast vrijednosti dionice jer jos nista nije ucinjeno da bi to imalo opravdanja…parafraziram pa mozda nisam doslovce prenio ali to sto on izjavljuje je strasno…pa imali itko u ovij zemlji da shvaca cemu sluzi burza…pa zar smo jedino mi mali dionicari…spekulanti…i oni koji su kupili neku dionicu u dobroj vjeri j… stranke kojima je stalo do ovog biznisa i svega sto on nosi…Zar su USA…D..GB…F…i svi drugi cije se vlade sastaju kad god..van radnog vremena… nocu… da bi razrijesi neki problem ili donijeli odluku prije otvaranja burzi jer je to prioritet i na neki nacin sve se podredjuje njenoj vrijednosti. A kod nas svi..ali svi..od vlade do ministra..pa evo sad i vlasnika tvrtki nastoje sto vise umanjit vrijednost i znacaj te trgovine..pokazatelja..itd.
Pa stvarno bi im bilo bolje da onda zatvore zse i ne “glume” da imamo burzu.Izvinjavam se ako sam skrenuo s teme ali eto.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Zadro mlađi je na Skupštini(27.12.2012) kategorički tvrdio da se ne pregovara sa niti jednom stranom kompanijom o strateškom partnerstvu, upitan zašto bi prodali dionice njemu po 4xx,xx kn, ako bi ih mogli za neko vrijeme prodati po 1xxx,xx, dok je stari na kraaju rekao da bi dionice dali strateškom paartneru,

sada eto ispada da ima 6 zainteresiranih multinacionalki, a počeli su se zanimati 01.07.2013 ulaskom RH u EU i sve ovo odradili za tjedan dana, čini mi se da netko laže tj. nije govorio istinu, kako bi ulagači imali pravi uvid u stanje

slatko li je kad se tajno ljubi
ne bi slatko ne bi bi bilo
da se nije snilo


Zadro mlađi je na Skupštini(27.12.2012) kategorički tvrdio da se ne pregovara sa niti jednom stranom kompanijom o strateškom partnerstvu, upitan zašto bi prodali dionice njemu po 4xx,xx kn, ako bi ih mogli za neko vrijeme prodati po 1xxx,xx, dok je stari na kraaju rekao da bi dionice dali strateškom paartneru,

sada eto ispada da ima 6 zainteresiranih multinacionalki, a počeli su se zanimati 01.07.2013 ulaskom RH u EU i sve ovo odradili za tjedan dana, čini mi se da netko laže tj. nije govorio istinu, kako bi ulagači imali pravi uvid u stanje


[emo_palacg] i ovo je ponovni pokušaj šišanja ofčica po sistemu app…kad već nije prošlo u 12 mjesecu [emo_naivan]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

New Report

Close