VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U izjavama proteklih godinu ili dvije, više puta su u javnosti iznosili plansku količinu od 2/3 proizvodne kvote koju su zajedno sa Sladoranom manje više i dobili. Apetiti su izgleda bili veći. Gledajući prosječnu proizvodnju proteklih godina, moderniziranost i kapacitet proizvodnje virovitičke tvornice, sigurno je da se osječanima dobro progledalo kroz prste, ali mi se ćini da ih više boli ovakav “javni šamar” koji su kao tvrtka i uprava dobili od aktualnog ministarstva poljoprivrede ! Sve jedno mislim da ni jedna strana ne smije biti nezadovoljna jel ove količine šećera i dalje osiguravaju solidne prihode i zaradu. Trenutno stanje na sirovinskim sektorima je takvo da samo ograničavanje proizvodnih kvota i omogučava takvo nešto. Ponovna nekontrolirana proizvodnja bi drastično spustila cijenu šećera ! I što onda !? Hrvatski seljak repu sve teže sije, a u Srbiju se više ne može ! E, u tom slučaju ona fraza o šećerani viška bi dobila na realnoj težini.

umjesto 100 milja dobit ce biti 80 milja…jadni mi 🙂

ali nacin na koji plasiraju vijest cisti je bezobrazluk…od ukupne kvote 70 % ide Viru…a objava je kao da ce biti potop…vrlo jadno i neozbiljno od njih

OBAMA................SPASITELJ

kako je Sladorana vlasnik Slavonija Nova-ŽU silosa, mlinova i pekare, nadajmo se da neće biti kruha gladni [emo_smijeh][emo_smijeh]

a i ovaj se dobro zabavlja [emo_smijesak]
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 115.190 8,31 Skrb. račun

www.knjigara.com

Mirovinci će glasovati protiv delistiranja dionica Vira

Mirovinci će glasovati protiv delistiranja dionica Vira



Zar na ovo nitko nema komentara ili ste rasprodali ?

http://znanost.geek.hr/clanak/slatki-dizel-ili-kako-secer-izravno-pretvoriti-u-dizel/ [emo_cool]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


Zar na ovo nitko nema komentara ili ste rasprodali ?

Nema komentara jer je bilo očekivano.

Nema se šta komentirati. Nismo rasprodali, čekamo u zasjedi

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 115.457 8,33 Skrb. račun

www.knjigara.com

Evo što sam vam prićao da Viro ovisi o tuđoj milosti nitko mi nije vjerovao

prošla baka sa kolaćima

Viro: Jakovina nam je napravio štetu od 380 milijuna eura

Viro: Jakovina nam je napravio štetu od 380 milijuna eura

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ostetio ih je za 274 eura po dionici? [emo_smijesak]
koliko su oni ono nudili po komadu? [emo_smijesak]

www.knjigara.com

New Report

Close