VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tribal nisi ništa krivo protumačio. Oprezno s ovakvim 15% izjavama. Pravo na dividendu imaju oni koji su danas prodali a ne oni koji će kupiti.

odluke se donose na Skupštini i to je datum održavanja Skupštine, e sad zašto fondovi ne dižu cijenu, valjda im ne treba dividenda

Fondovi imaju dovoljno. Ako Ledo nije mogao na 8000 ovo nema šta tražiti iznad tromjesečnog prosjeka.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Tajo,
ja mislim ako se donese ovakva Odluka da mali dioničari nemaju izbora.Ne moraš prihvatiti cijenu, ali dionica će se povući

i Sladoranu su morali platiti 60 % više, ako neće , neka stoje

opet strase, tresu stablo kao u travnju s preuzimanjem na 430 kn, pa sto padne.

ovaj put su se i mene dojmili, ne znam da li zelim biti u dionici koja je delistirana. taj dio o dionicama ne znam, nije mi trebao: kako je poslije prodajes? mogu li poslije delistiranja oni ici u istiskivanje? ako mogu, kako se odredjuje cijena istiskivanja ako se njome ne trguje na burzi?

zna li netko odgovore, hvala?

nemogu u istiskivanje sve dok nemaju 95pct a trziti se mogu i dalje samo Viro ispada iz crobexa

i da ako skupe iznad 75pct opet mora ici ponuda za preuzimanje sto im je i cilj po mome ovo ce nekom prodati sljedece godine svjedoci smo clanka kako Agrana planira uci na trziste balkana

po meni ocito da im nedostaje tih famoznih 30000 dionica ili ti 2.12pct kako rekoh ovdje sve ovisi o Mf-ovim pragovi za ponude u preuzimanju su 25,50,75pct kako se kaze i to je moje osobno all in


opet strase, tresu stablo kao u travnju s preuzimanjem na 430 kn, pa sto padne.

ovaj put su se i mene dojmili, ne znam da li zelim biti u dionici koja je delistirana. taj dio o dionicama ne znam, nije mi trebao: kako je poslije prodajes? mogu li poslije delistiranja oni ici u istiskivanje? ako mogu, kako se odredjuje cijena istiskivanja ako se njome ne trguje na burzi?

zna li netko odgovore, hvala?

to što će se dionica delistirati je najmanji problem. dlistirao se i vlho-r-a kad je bio na 30 kuna, a pogledaj ga sad….

uglavnom, nakon što se dionica delistira ona se na prijedlog opet može uvrstiti na tržište (što je bio slučaj s već spomenutim valamarom).

glavna je razlika što nakon delistacije tvrtka više nema nikakve obveze prema burzi (slati obavijesti, izvješća i sl…)

ovdje nije pitanje što će biti s dionicama, već što će biti s tvrtkom?

mislim da se slicno htijeli napraviti na Valmar Holdingu prije 2godine kad je bio 40-45kn samo sto za razliku od Valmara cini mi se da vecinski vlasnici u Viru nemaju toliko vremena jer ova prica mora zavrsti po meni do 30.06.13 a da bi do tada zavrsila ozbiljne se stvari moraju puno prije poceti rijesavati zbog zakona


Fondovi imaju dovoljno. Ako Ledo nije mogao na 8000 ovo nema šta tražiti iznad tromjesečnog prosjeka.

Izgleda da ste prodali.

Ja je držim do 27.12 najmanje dok se ne bude znalo više . Na kraju ako bude 527kn neću umrijeti

Školovana budala je veća budala od one neškolovane



opet strase, tresu stablo kao u travnju s preuzimanjem na 430 kn, pa sto padne.

ovaj put su se i mene dojmili, ne znam da li zelim biti u dionici koja je delistirana. taj dio o dionicama ne znam, nije mi trebao: kako je poslije prodajes? mogu li poslije delistiranja oni ici u istiskivanje? ako mogu, kako se odredjuje cijena istiskivanja ako se njome ne trguje na burzi?

zna li netko odgovore, hvala?

to što će se dionica delistirati je najmanji problem. dlistirao se i vlho-r-a kad je bio na 30 kuna, a pogledaj ga sad….

uglavnom, nakon što se dionica delistira ona se na prijedlog opet može uvrstiti na tržište (što je bio slučaj s već spomenutim valamarom).

glavna je razlika što nakon delistacije tvrtka više nema nikakve obveze prema burzi (slati obavijesti, izvješća i sl…)

ovdje nije pitanje što će biti s dionicama, već što će biti s tvrtkom?

[/quote]
Znači s njom se i dalje trži kao i do sad

New Report

Close