VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stiglo. Muy Bien[emo_smijeh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

dobit porasla za 133 % u odnosu na lani.

Od 1.1.-30.9. ostvareno 94,3 mln kn dobiti i to skoro pola u 3. Q

Genijalno izvješće. Ova dionica je za longrun

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Najbolje izvješće do sad na ZSE.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


dobit porasla za 133 % u odnosu na lani.

Od 1.1.-30.9. ostvareno 94,3 mln kn dobiti i to skoro pola u 3. Q


Pa normalo bila je berba grožđa.

A šta sad fondovi stoje po strani, vole oni gubitaše a ne ovakve dijamante[emo_vrtimise]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pa koja firma ima ovakve pokazatelje. Svaka cast

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Imaju mnoge ali s predznakom minusa pa su time izvrsne za kupovinu naših fondova koji baš žele propast na silu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Npr. PETROKEMIJA gubitak preko 100 000 000 kuna. Eno je u plusu[emo_beztona]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

plitka bara, puno krokodila, ne daju maloj ribici da uhvati zraka, to je formula ove burze, ruši sve što valja , diži što ne valja, Viro bi prema rezultatima trebao biti na 800,oo ,a Petrokemija na 143,00

Da su objavili 10% dobiti više još bi i u minus otišla, ovako je dobro, čak 1,5% u plusu[emo_vrtimise]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


plitka bara, puno krokodila, ne daju maloj ribici da uhvati zraka, to je formula ove burze, ruši sve što valja , diži što ne valja, Viro bi prema rezultatima trebao biti na 800,oo ,a Petrokemija na 143,00

Zašto se vi time opterečujete? Ja samo dokupljujem i uživam. Da li će danas ili za 3 mjeseca gore mene nije briga. Ovo je rijetka dionica oko koje se ne brinem na ZSE-u. A vrijeme će to i dokazati. Nemora ona meni rasti 20% pa padati 10% itd. Meni je ovakav polagani rast genijalan

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close