VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dani, tjedni prolaze, uglavnom u tišini i diskreciji, dok polako postaje sve uzbudljivije i življe. [smiley]

kolega Barmen, javite se…;)

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Žao mi je što prozivate kol.Barmena,,,,kao što kaže sve u svoje vrjeme,,,,,kiša je pala ,,biti če i repe,,,,svi nemamo vremena gledat ko je kupovo dionice i kol.Barmen nam čini uslugu. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Žao mi je što prozivate kol.Barmena,,,,kao što kaže sve u svoje vrjeme,,,,,kiša je pala ,,biti če i repe,,,,svi nemamo vremena gledat ko je kupovo dionice i kol.Barmen nam čini uslugu. [cool]

kol milusic – izgubili smo se negdje u prijevodu 😉 nikoga ne prozivam…i ja (kao i vi) podržavam kol Barmena, njegov trud i baš zato ga pozivam da se oglasi sa novim ‘stanjem stvari’ 😉

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

u ponedjeljak navecer

http://www.vecernji.hr/biznis/gorak-im-secer-srbija-ne-da-repu-nasim-seceranama-clanak-455451

to i nije toliko bitno

to znaci da im nedostaje 285000 kom i da je blok transakcija 850kom od mirovinskoga fonda tj top 10 posjeduje 89.25pct

da ja se ispricavam fali im oko 28 000kom i da ovdje je vrlo vrlo bitan barmen

ja se jos jednom ispricavam kako sada imaju 9.22pct broj tri to znaci da im fali jos 2.13pct do 75pct ili ti nekih 29100kom

Iako je već i vrapcima na grani jasno koliko se glavni dioničari i povezane osobe žele domoći dionica zbog čega će ih prije ili kasnije trebati dobro platiti, još uvijek se tu i tamo nađe netko tko im proda solidnu količinu po bagatelnih 5xx kn.

Malo više strpljenja i dogoročnijeg razmišljanja…

mislim da se ovdje o vise koperanata koji su prodavali a zbog ugovora i suse su im morali prodati

New Report

Close