VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/VIRO-fin2012-1Q-NotREV-K-HR.pdf

[thumbsup]

"Day after yesterday"

Može netko prokomentirati izvješće?

| Sitna riba. |

kako vidim doslo je do povecanja cijene rada ali to moze biti posljedica otpremnina i racionalizacije troskova kako citam iz nekonsolidranoga izvjesca broj radnika je smanjen u odnosu na konsolidirano sad ja neznam jel je tu i sladorana ukljucena


Može netko prokomentirati izvješće?

nađi još jedno takvo na ZSE ako možeš [thumbsup]


kako vidim doslo je do povecanja cijene rada ali to moze biti posljedica otpremnina i racionalizacije troskova kako citam iz nekonsolidranoga izvjesca broj radnika je smanjen u odnosu na konsolidirano sad ja neznam jel je tu i sladorana ukljucena

otpremnine za sladoranu?

"Day after yesterday"

neznam jel za sladoranu ili za viro i tu su najavili racionalizaciju troskova kroz zbrinjavanje radnika i vise ulaganje u osbe sa VSS

Mislim da nije Viro nego Sladorana. Zbrinjavanje radnika uz solidne otpremnine i otkup njihovih dionica koje još posjeduju. Dakle, uskoro će se još povečati udio u vlasništvu. Nisam stručnjak za ova izvješća, pa ako bi netko stručniji mogao rastumačiti razliku u visini neto dobiti između ova dva društva, i može li se ona ovdje uopće vidjeti.

Nadao sam se nekoj dividendici ali znaći ništa od toga :/

3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 90.306 6,51 Skrb. račun

www.knjigara.com


Može netko prokomentirati izvješće?

Tijekom 4Q 2011.g akumulirane su zalihe gotovih proizvoda koje su u 1Q 2012.g rasprodane i to u iznosu od cca 160M kn. Obzirom na kampanjsku proizvodnju i prodaju teško je donositi bilo kakve zaključke na temelju izvješća za samo 1 kvartal.

vorda?
kupujes, prodajes, drzis? [smiley]

www.knjigara.com


vorda?
kupujes, prodajes, drzis? [smiley]

Ništa od toga. Čovjek pitao pa mu ja rekao. [proud]

New Report

Close