VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


po meni, prosjek cijene na burzi u zadnja tri mjeseca 413.91 kn

+ 20% bi moglo biti oko 500kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

..ako dodje do preuzimanja neće ić ispod 600kn….


..ako dodje do preuzimanja neće ić ispod 600kn….

A ako ja sada kupim i ipak bude išlo po 500,hoćete li mi vi nadoknaditi gubitak?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Ja očistio trečinu VIRA iz portfelja na otvaranju pa ko ga hebe…možda sam se zahebo,al dobar je osjećaj u zadnje vrijeme malo i zarađivati 🙂

viro i crosig su bome malo podigli adrenalin na burzi. ako ništa drugo.



..ako dodje do preuzimanja neće ić ispod 600kn….

A ako ja sada kupim i ipak bude išlo po 500,hoćete li mi vi nadoknaditi gubitak?

[/quote]
..kolega stavite lovu na banku..za vas nije burza…


Ja očistio trečinu VIRA iz portfelja na otvaranju pa ko ga hebe…možda sam se zahebo,al dobar je osjećaj u zadnje vrijeme malo i zarađivati 🙂

Dobro je, 500 kuna nije uopće loše.

A možda na kraju i ponude upravo toliko.

Obzirom da imaju 66 posto, recimo da od preostalih 34 posto prikupe nekih 20 posto ( cca 260 000 komada ) po cijeni od 500 kuna, to je ugrubo samo 130 milijuna kuna, a toliko keša mislim da imaju.

never surrender

kupnja do 450 kn je u redu jer daje potencijal od 10% zarade (očekujem ponudu do max. 500 kn), tako da je po meni kupnja iznad 450 kn neisplativ rizik

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...




..ako dodje do preuzimanja neće ić ispod 600kn….

A ako ja sada kupim i ipak bude išlo po 500,hoćete li mi vi nadoknaditi gubitak?

[/quote]
..kolega stavite lovu na banku..za vas nije burza…
[/quote]

Ako gledamo prosjek onda ponuda nemože ići preko 415 Kuna…

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

skoro da mi je zao, dobra firma, mislio sam s ovom dionicom do penzije [smiley], mozda nesto prodam, nesto ostavim. tko zna da li ce nakon dobrovoljnog preuzimanja imati kolicinu za istiskivanje i da li ce to napraviti?

ipak viro dividendna dionica,ne zaboravi.lanjska ukupna dividenda je bila 35 kuna po dionici tako da premija od 10 posto ne dolazi u obzir. tu bi moglo min biti 500 kn.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford



Ja očistio trečinu VIRA iz portfelja na otvaranju pa ko ga hebe…možda sam se zahebo,al dobar je osjećaj u zadnje vrijeme malo i zarađivati 🙂

Dobro je, 500 kuna nije uopće loše.

A možda na kraju i ponude upravo toliko.

Obzirom da imaju 66 posto, recimo da od preostalih 34 posto prikupe nekih 20 posto ( cca 260 000 komada ) po cijeni od 500 kuna, to je ugrubo samo 130 milijuna kuna, a toliko keša mislim da imaju.
[/quote]

A zašto bi davali više od zakonski propisanog minimuma?

New Report

Close