VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionicu treba posijedovati najkasnije,25.8.2011,sa kojim ima pravo na dividendu

do onda ce valjda dole 🙂 hahahahahaha

cestitam imaocima 🙂 i sebi jasno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Sve dionice su pokleknule ,a naš Viro vijori ko barjak na Kninu 1995.Odoh ja ponovo na more,a svim Virovcima SRETNO.

peyo


Sve dionice su pokleknule ,a naš Viro vijori ko barjak na Kninu 1995.Odoh ja ponovo na more,a svim Virovcima SRETNO.

Na moru ništa novo jedino što je sve toplije.

450,00 220 skriveno
ma krasno…

Znam frende taman dok dođem krenut će trgovina,ovo je fijaka.

peyo

44 mil kn konsolidirane dobiti za pola 2011.

Ako u kolovozu ne izostanu oborine i na sirovinskom području padne između 20 i 30 litara kiše po četvornom metru, prinosi i kvaliteta slatkog korijena bit će vrlo visoki. A sve upućuje na to da bi se mogla ponoviti 2008. godina. Riječ je o najuspješnijoj poslovnoj godini županjske Sladorane, ali i u povijesti proizvodnje šećerne repe u Hrvatskoj, kada su prinosi bili rekordnih 61,17 tona po hektaru, a digestija čak 16,45. …..

Vaš link

Rastu prihodi,dobit,prinos repe…nazire se nekakvo svjetlo i taman
kad smo našli put za put prema oporavku, svijet ponovno upada u recesiju.
A štaš,valja durat kako je

[proud]

ne brinite, dok ima investitora koji odrzavaju cijenu :-). evo, ja sam dao potporu s 3 kupljena komada danas :-).


Ako u kolovozu ne izostanu oborine i na sirovinskom području padne između 20 i 30 litara kiše po četvornom metru, prinosi i kvaliteta slatkog korijena bit će vrlo visoki. A sve upućuje na to da bi se mogla ponoviti 2008. godina. Riječ je o najuspješnijoj poslovnoj godini županjske Sladorane, ali i u povijesti proizvodnje šećerne repe u Hrvatskoj, kada su prinosi bili rekordnih 61,17 tona po hektaru, a digestija čak 16,45. …..

Vaš link

Rastu prihodi,dobit,prinos repe…nazire se nekakvo svjetlo i taman
kad smo našli put za put prema oporavku, svijet ponovno upada u recesiju.
A štaš,valja durat kako je

[proud]

pad kreditnog rejtinga usa nije recesija. nek i ameri malo rade a ne primaju place, bas me zanima kako amerikanci reagiraju na to.

ajde prodajte ovome od 1000 komada, pa da mozemo naprijed. juriš 🙂

Strahovita odbrana Vire,svaka čast,jedino šta vrijedi na ZSE…………….

peyo

New Report

Close