VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tržište je reagiralo postavljanjem 883 komada na vrh prodaje

Uopće me ne bi čudilo da to rajfajzenovci sprječavaju spontani rast cijene.

Šta je vrlo logično obzirom da su se istresali prije koji mjesec tamo na oko 420 kuna.

never surrender

IDE SE POLAKO I SIGURNO-UGODAN VIKEND.

peyo


IDE SE POLAKO I SIGURNO-UGODAN VIKEND.

peyo drugarot moze neke rezultate 1q?

hm

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pazi ove perverzije…

http://www.seebiz.eu/viro-kupio-33500-vlastitih-dionica/ar-6414/
Viro kupio 33.500 vlastitih dionica
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 20.06.2011. – 16:15:57
VIROVITICA – VIRO Tvornica šećera d.d. Virovitica prijavljuje stjecanje 33.500 komada vlastitih dionica koje predstavljaju 2,416% ukupnog temeljnog kapitala društva i ukupnog broja glasova u glavnoj skupštini društva.
Nakon navedenog stjecanja, Viro drži ukupno 64.862 komada vlastitih dionica, a što predstavlja 4,678% ukupnog temeljnog kapitala društva i ukupnog broja glasova u glavnoj skupštini društva.

Lijepo se trezor podebljo, ovo je valjda transakcija mimo burze, i sve mi nekako miriši da su se nagodili s "ekspertima" rajfajzenovcima, koji su silovali cijenu onim nebuloznim prodajama. Al nema veze, njihova sramota. Za ovaj poslić se trezor morao izut za 15 milja kuna, al mislim da će im se višestruko isplatit kad se dramatično popravi dobit, a s njome i sadašnja cijena dionice. Uostalom ako trezor zna šta radi ovim kupnjama, logika nalaže isti zaključak.

Mislim da je put prema gore ovime konačno čist. Sad samo treba pričekat pravi impuls.

never surrender

sve mi se cini da ce mnogo mnogo secerne repe zavrsiti u alkoholu, sladoliqu, octu, bioetanolu itd..u zupanji a da ce secer drmati viro i osijek, s tim da je viro moderniziraniji? pa prema tome bolje konkurira u evropi? blizi italji, austriji nego osijek. Hm, kvartalna dobit u 2,5 % dionica…matematika kaze da bi to bio povrat u 10 godina pri ovoj dobiti. kamata od 7%. pametno ulaganje pogotovo nakon sto su zavrsili investicijski proces kod sebe a nadam se i u zupanji. kad ce se poceti kisko proizvoditi u zupanji?


Pazi ove perverzije…

http://www.seebiz.eu/viro-kupio-33500-vlastitih-dionica/ar-6414/
Viro kupio 33.500 vlastitih dionica
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 20.06.2011. – 16:15:57
VIROVITICA – VIRO Tvornica šećera d.d. Virovitica prijavljuje stjecanje 33.500 komada vlastitih dionica koje predstavljaju 2,416% ukupnog temeljnog kapitala društva i ukupnog broja glasova u glavnoj skupštini društva.
Nakon navedenog stjecanja, Viro drži ukupno 64.862 komada vlastitih dionica, a što predstavlja 4,678% ukupnog temeljnog kapitala društva i ukupnog broja glasova u glavnoj skupštini društva.

Lijepo se trezor podebljo, ovo je valjda transakcija mimo burze, i sve mi nekako miriši da su se nagodili s "ekspertima" rajfajzenovcima, koji su silovali cijenu onim nebuloznim prodajama. Al nema veze, njihova sramota. Za ovaj poslić se trezor morao izut za 15 milja kuna, al mislim da će im se višestruko isplatit kad se dramatično popravi dobit, a s njome i sadašnja cijena dionice. Uostalom ako trezor zna šta radi ovim kupnjama, logika nalaže isti zaključak.

Mislim da je put prema gore ovime konačno čist. Sad samo treba pričekat pravi impuls.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=36266
Dražen Robić – Robić d.o.o., član Nadzornog odbora iz Velike Gorice, Kolodvorska bb prijavljuje otpuštanje 33500 komada dionica Društva temeljem koje čine 2,4158 % temeljnog kapitala i daju 2,4158% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog otpuštanja posjeduje 416100 komada dionica Društva koje čine 30,0072% temeljnog kapitala i daju 30,0072% glasova na Glavnoj skupštini.

p.s. ne znam kako bih ovo komentirao, nemam dionice Viro-r-a. [sad]

Štednja je mudrost trošenja.

imam ih ja
a komentar je: sranje!

trebalo mu je nešto novca i prodao je dionice trezoru i šta je tu sad sranje?
ide čovjek na ljetovanje i trebala mu milja kunića da ima za potrošit..

ma naravno…nema boljeg za malog dioničara nego kad insajder prodaje svoje dionice firmi

a zar bi bio sretniji da ih je prodao na slobodnom tržištu i sa tom količinom srušio cijenu jako jako nisko..??? to je jedini način da dođe do novca a da ne utječe na cijenu..

zadnji put kada se robic tako prekrcao doslo je do kupnje sladorane…moja pretpostavka je da planira nesto kupiti…neka nova tvornica je u pitanju…veliki su to novci za ljetovanje…:)…vidjeti cemo…firma radi fantasticno i sve ide na bolje…

OBAMA................SPASITELJ

New Report

Close