VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A zašto bih se poštovani kolega ja Vama ispričavao.Ja sam investitor,uložio sam svoj novac,a realna cijena Vire je ta koju sam rekao i kod toga stojim.A ako Vi ulazite u bilo koju dionicu po pisanju po forumu onda ovaj posao nije za Vas.Ja imam svoju računicu i kolege koji su duže u Viri ju znaju ,jer nikad nisam sakrivao ni portfelj,ni bilo koju informaciju do koje sam došao.
A trenutno INA drži cijelu burzu u šahu,i zato i Viro pada.Pričekajte malo i sve će doći na svoje.

peyo

krenula igra zvana dividenda?


krenula igra zvana dividenda?

Stvarni je nemoguće razumjeti neke investitore ili špekulante:
Juče mi se učinili da je VIRO jeftin i kupim po 436 kn i odmah stavi nalog na prodaju uvećan za dividendu + provizija jer imam već dovoljno VIRA u portfelju.
Danas dođem kući i vidim sve prošlo po 460 kn.
Istina zaradio za stotinjak bureka sa jogurtom, ali opet mi žao kao i uvijek kad nešto prodam, jer znam da je sve potcjenjeno, a nisam ni burek investitor ni ljubitelj keša dok su cijene na ovim nivoima.
Ne razumjem zašto neki danas kupuju po 470 samo zato što je CROBRX u zelenom a juče im bilo skipo po 436 jer je CROBEX bio u crvenom.
Svaka dionica je ipak priča za sebe, pa zošto se onda ravnati po CROBEX-u
Lijep pozdrav!

a evo sutra ćeš moći opet ući za današnju cijenu cijenu – dvidenda,, ipak je to ZSE,,, živi smjeh

zašto sutra? jel nije petak zadnji dan za pokupit dividendu? pa onda u pon vjerovatno pad?

Dečki Viro nema osnove za pad.Najstabilnija dionica na tržištu.Može samo gore.Pričekajte idući tjedan pa se uvjerite sami.

peyo


zašto sutra? jel nije petak zadnji dan za pokupit dividendu? pa onda u pon vjerovatno pad?

Zar nije četvrtak zadnji dan (tj. danas) + 3 radna dana = 12.4.?



zašto sutra? jel nije petak zadnji dan za pokupit dividendu? pa onda u pon vjerovatno pad?

Zar nije četvrtak zadnji dan (tj. danas) + 3 radna dana = 12.4.?
[/quote]

Danas zadnji dan za dobit dividendu, sutra bi po nekoj logici cijena trebala bit manja oko 22 kune od prosječne današnje.

never surrender


A zašto bih se poštovani kolega ja Vama ispričavao.Ja sam investitor,uložio sam svoj novac,a realna cijena Vire je ta koju sam rekao i kod toga stojim.A ako Vi ulazite u bilo koju dionicu po pisanju po forumu onda ovaj posao nije za Vas.Ja imam svoju računicu i kolege koji su duže u Viri ju znaju ,jer nikad nisam sakrivao ni portfelj,ni bilo koju informaciju do koje sam došao.
A trenutno INA drži cijelu burzu u šahu,i zato i Viro pada.Pričekajte malo i sve će doći na svoje.

A tko te pitao za ispriku? Činjenica je da si tvrdio da će VIRO ovih dana biti 1700-2000kn.. dakle nisi mogao izvalit veću glupost pa bi nekaklo bio red da bar to priznaš…

Baš me zanima šta će se to spektakularno dogodit slijedeći tjedan kao što najavljuješ… show goes on..

Kolega već je trebao biti na toj cijeni,ali bit će.Sjetite se ovog posta.Mislite da je meni drago šta se ovakva sranja događaju u baš cijelom hebenom svijetu.Od ratova ,svrgavanja vlada,tsunamija,nuklearne katastrofe potresa,Ine………….pa ništa ne ide normalno,ali VIRO je još uvijek na cijeni na kojoj je i bio.JEDINI NA ZSE.

peyo

Nije mi jasno zašto danas nema nikakve trgovine, nitko nije zainteresiran za ovu dionicu?
Na HT-u će zadnji dan pred dividendu biti sigurno veći promet od uobičajnog, bez obzira na cijenu.


Kolega već je trebao biti na toj cijeni,ali bit će.Sjetite se ovog posta.Mislite da je meni drago šta se ovakva sranja događaju u baš cijelom hebenom svijetu.Od ratova ,svrgavanja vlada,tsunamija,nuklearne katastrofe potresa,Ine………….pa ništa ne ide normalno,ali VIRO je još uvijek na cijeni na kojoj je i bio.JEDINI NA ZSE.

Premda rijetko pisem po forumu jednostavno vam moram i ja nakon što vas jako dugo čitam ostaviti komentar.

Vi niste kolega peyo tvrdili da će viro narasti do 500-600 kn pa da se danas možete vaditi kako niste očekivali "sranja" po svijetu… Ne vi ste prognozirali rast vira do razina od 2000 kn u 2 mjeseca, poštovani kolega prognozirali ste rast od 4-5 puta odnosno 400-500 % . I da kao što je netko već rekao, vaša prognoza je bila najobičnija na ničemu utemeljena glupost. I to naravno ne znači da viro ne vrijedi više nego što mu je trenutna cijena, nego samo da ste vi onako na pamet bez ikakve razumne osnove bubnuli cijenu koja vam se sviđa i samouvjereno došli svima objavit vaš imaginarni target. Pa pola zse vrijedi puno više nego što tržište trenutno ocjenjuje, hrpa forumaša lupa bez veze nekakve targete i prognozira skokove, ali ovaku glupost kakvu ste se vi usudili prognozirati nitko na cijelom forumu nije pokušao.

Meni je drago da ste se vi zaljubili u VIRO, jer pronašli ste kolega stvarno kvalitetnu kako i dionicu tako i firmu. Ali dajte malo smanjite entuzijazam, odnosno da se bolje izrazim ako ćete već nastupati na forumu na način koji nastupate potkrijepite svoje prognoze nekim konkretnim analizama, a prestanite više proizvoljno lupat targete svako malo kako vam padne na pamet

New Report

Close