VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dali treba otvorit žiro račun?

do kraja mjeseca!

OBAMA................SPASITELJ

Sada će vratiti VIRO, do dana D, na vrijednost 480/490 i onda pad za dividendu možda i nešto više. Igraju igrice s nama malima. Pozdrav.

Kronični manjak kupaca, vidljivo po vrlo malo kupovnih naloga i po malom volumenu u ovom rastu, koje je u vrlo kratkom periodu dovelo pregrijavanje tehničkih oscilatora…Vidimo i uprava odustala od daljnje kupnje, dakle…

Bolje je maknit se s bida, idućih dana ( a možda i mjeseci ) po svemu sudeći slijedi novo masivno iskrcavanje raiffeisenovaca…zato možda ipak bolje tražite druge dionice, ovdje neće još dugo bit kruha dok se ovi ne iskrcaju…i to šta jeftinije nadam se…jer ja ću se vratit taman u pravo vrijeme…a do tad ima i drugih vrlo lijepih prilika za ulaganje poput ove, samo gdje nema siledžija na prodaji…lijep pozdrav svima.

never surrender

Kolega nemtese sekirat,nek izlazi ko želi i pak smo tu ja i peyo da ih lupimo ako treba,,,,a i sami znate po koliko su kupovali Raiffreisen i nebu to puno utjecalo na cijenu kad se unaprijed zna da šečer ide up
zbog klimatskih promjena svijetu ali ne i kodnas .Evo čuo sam jednu pripovjetku od svečenika ,kad je isus djelio zemlju na kraju je došao hrvat i pitao ga gos.isuse sve si podjelio,a on mu odgovori,,,onu zemlju koju sam ostavio zasebe dajem tebi,,,,,,da ima još jedan koji je prespavao a to je Rom mežutim on nije dobio ništa,,,, [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Kaj je zar ja trebam dobivat kolce a viro skočio 3 posto,,,nebum vam ja više pisal ovde. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Da te popravim kolega milušić sa 100-tkom,stalno sam prisutan,ali ne pišem.Natrpan sam do grla,i sad se samo smijem na pojedine postove.Pozdrav i dariju i svim kolegama.A o VIRI smo već sve rekli.Sad su na redu oni koji tek trebaju uskočiti u vlak.Sretno virovci.

peyo

Žao mi je kolega ,što se na niskim cijenama neide u dokup ali iskreno raste samo par dionica npr.Lura evo i to je pokazalo da tržište hrane zauzima vodeče pozicije u svijetu a i kod nas če.Za viru se nebojim i mogu ga samo dokupit a bit če ovdje slatko uskoro.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Konkurencija se bacila na posao.
Viro 1kg šećera 7,29.
Kandit 1kg šećera 7,59. ( 30 lipa tj 4 posto skuplje )

Nego imali itko ideju kakav efekt će na financijsko izviješće za 1.kvartal izazvat ona akvizicija slavonija nove?? Imaju aktivu oko 110 milijuna kuna, obaveza oko 40 milijuna, prihode od oko 45 milijuna a posluju s minimalnom dobiti. Viro je za kupnju 76 posto dionica izdvojio nekih 57 milijuna kuna.

never surrender

nije viro nego sladorana.

http://www.vecernji.hr/biznis/sladorana-zupanja-postaje-novi-vlasnik-slavonija-nove-clanak-249385


nije viro nego sladorana.

pa majku mu, viro je većinski vlasnik sladorane, a izbacuje odnedavno konsolidirana izviješća.

zato i pitam kakav će bit efekt, knjižit će se valjda u FI za sladoranu, pa su interesantne reperkusije na konsolidirano FI za viro.

never surrender

htio sam naglasiti da nije viro izdvojio novac nego sladorana. a vi ste bolje upuceni od mene, sto uopce pitate, ne moze imati lose efekte, samo dobre. samo je bitan signal, recimo ja bih volio vidjeti 15 mil kn dobiti u 1q, pogotovo sto je ta kupnja obavljena 2010. dakle, mislim da su temelji za preko 15 mil kn tu, nadam se cak 15 kn po dionici za 1q.

New Report

Close