VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, u javnoj ponudi su pokupovali HPB-ovi fondovi i skrbnički računi s HPB-ovim insajderima. HPB je i bio aranžer ipo-a i uvrštenja.
oni su kasnije i lansirali dionicu, uvalili svoje i zadrine/robićeve mirovincima i hrpi novopečenih malih dioničaraj jer treba znati da su si Zadro jr. i Protega schoolmates.

Bit če ovdje slatko ,evo nešta i za mene bio plin sad to treba sve ugovorit i dogovorit sa Ksb om,,,,nadam se da neče puno pametovat i namještat natječaje jer onda niš od posla [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Podsjećam kolege iz omf Raiffeisena da bi bilo dobro malo poradit na toj tehnici prodaje ako se misle izvuć van sa što manjim minusom. Obzirom da su kupovali po 1300 kuna.

Jer ovom taktikom nema uopće trgovine dionicama, šta znači da ovim tempom bar još 20 godina neće uspjet izać van.

Dakle, moj je prijedlog da na prodaju šta prije stave nekih 15-20 tisuća dionica po proizvoljnoj cijeni, recimo 400 kuna.

Naravno, postoji i druga opcija da ošinu momački po bidu pa nek voda sve nosi, ako treba prodat i po 350 nek bude tako! Tako to neki vole radit.

Srdačan pozdrav u očekvanju daljnje rasprodaje! Ipak nakon svega, jasno je da te dionice na kraju završavaju u sigurnim rukama.

never surrender

nafta skace, a cekamo etanol..

Ja sam duboko razočaran neaktivnošću omf-a na prodaji, očekivao sam barem zakucavanje u negativnu blokadu…no ništa sutra je novi dan…čekam da jeftino od njih kupim…a ja sam vrlo strpljiv čovjek…

never surrender

Vaš link


Vaš link

Evo, ma to je sigurno još jedan razlog zašto će raiffeisen omf prodat! Sigurno su do sad i izračunali cjenovni target koji to potkrepljuje! Ajmo šta se čeka?? Koliki je 1y target? 350? Možda 300? Dok čekamo target čekamo i prodaju, pa nema smisla sad stat s prodajom…

Nema veze šta će prihodi skočit ( opet ) a i šta će dobit još više skočit ( opet ), ovog puta na 70-80 milja.

Omf ima svoju računicu. "Naš" omf. I to najbolji u 2010! Najbolji u igri naštimavanja dobiti na dan 31.12.2010! Kraljevi!

never surrender

zanima me sta ce biti sada sa cijenom hrane nakon nuklearne katastrofe u japanu…sta ce biti sa sjevernom zemljinom polutkom! upupupup

OBAMA................SPASITELJ

http://www.buero-bedarf-thueringen.de/epages/BBT.sf/?ObjectPath=/Shops/BBT/Products/SUE225004&utm_source=Portalexport&utm_medium=CPC&utm_term=Produktaktion&utm_campaign=Preisroboter

http://marketplace.b2b-discount.de/p/35827177/suedzucker-suedzucker-feinzucker-1-kg-art-nr-225004?psm=GcgyHXqtO4mHqfC%2Fmy3T982ePJln5qPu&cid=preisroboter

u cemu je razlika ova dva secera?

Do sada se nije dogodila nikakva nuklearna katastrofa.
Nekoliko sekundi poslije potresa automatski je prekinuta lančana reakcija, samim time i mogćnost primarnog (opasnog) zračenja. Uran je za sada siguran, raktori ne rade i ne zagrijavaju se dodatno. Problem je hladiti postojeće, kad dođe do stvaranja viška topline u zaštitnom omotaču otvaraju se ventili i para ispušta van. S njom izlazi i sekundarna radijacija koja se vrlo brzo raspada i nije opasna.

s parom obično izlazi i vodik, koji u kontaktu s kisikom gori i dolazi do eksplozija i vatre jer se to odvija jos uvijek u zatvorenom prostoru? ne znam, pa pitam.

http://www.xpatloop.com/news/sugar_price_higher_in_hungary_than_in_austria

New Report

Close