VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kud ćeš?

Na pravu burzu kod Amera. Ovo mi je postalo besmisleno čekati Jacu i izbore da pomaknu indeks. Moram biti totalno lud pa da mi investicije ovise o Friščiću ili Šukeru. Jednom su mi prodali tu finti i nikad više.

who dares, wins



Kud ćeš?

Na pravu burzu kod Amera. Ovo mi je postalo besmisleno čekati Jacu i izbore da pomaknu indeks. Moram biti totalno lud pa da mi investicije ovise o Friščiću ili Šukeru. Jednom su mi prodali tu finti i nikad više.
[/quote]

Jedan dobronamjeran savjet…Ono tamo je pravi Wild west….Treba se ipak držati ZSE, kakav je takav je…




Kud ćeš?

Na pravu burzu kod Amera. Ovo mi je postalo besmisleno čekati Jacu i izbore da pomaknu indeks. Moram biti totalno lud pa da mi investicije ovise o Friščiću ili Šukeru. Jednom su mi prodali tu finti i nikad više.
[/quote]

Jedan dobronamjeran savjet…Ono tamo je pravi Wild west….Treba se ipak držati ZSE, kakav je takav je…
[/quote]

Zašto se treba držati ZSE?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=652870&pojam=viro

Malo potvrdit gradivo.

MORAM SE OGLASITI.——–MOJE VIĐENJE —-HRVATSKO GOSPODARSTVO ĆE DIGNUTI IZ MRTVIH VIRO
Danas najperspektivnija dionica na zse.Kako——do iza nove godine bit će povuci potegni ,a onda izvješća.Počet će otimanje za VIRU,I to od fondova i nas malih.Viro će isplatiti debelu dividendu i to sigurno- uz fantastične vijesti o dobiti- leti u nebo-po mojim nagađanjima cca1000 kuna.Tada se oslobađa ogroman kapital, oli ti keš ,koji preklapa gubitke svih nas na ostalim dionicama.Počinje nova era naše burze,nova ulaganja u sve i svašta,a još jedna naznaka istinosti mojih razmišljanja je izborna godina.Vlast je slast i zbog ostanka na vlasti pribjet će se svim raspoloživim sredstvima.
ETO POŠTOVANI KOLEGE TAKO SMO JA I MOJA GITARA SMISLILI IZLAZ IZ RECESIJE-I JA SE NE ŠALIM OVO ĆE BITI STVARNOST ZA MJESE DVA-ŽIVJELI…….

peyo

Ako gledamo tehnički danas popravak oscilatora, izgleda da ništa do daljnjeg za
ispod 300 na veliku žalost trejdera i špekulanata. Kaže ovdje jedan kolega nebi on kupovo
ako krene prema 350 makar je to znak da su očekivanja za poslovanje pozitivna.
Žele oni da ide dole da se da trejdat jer nemaju petlje ulagat u pozitivna očekivanja jer
smo mi takvi bez petlje samo crnilo i pesimizam.


MORAM SE OGLASITI.——–MOJE VIĐENJE —-HRVATSKO GOSPODARSTVO ĆE DIGNUTI IZ MRTVIH VIRO
Danas najperspektivnija dionica na zse.Kako——do iza nove godine bit će povuci potegni ,a onda izvješća.Počet će otimanje za VIRU,I to od fondova i nas malih.Viro će isplatiti debelu dividendu i to sigurno- uz fantastične vijesti o dobiti- leti u nebo-po mojim nagađanjima cca1000 kuna.Tada se oslobađa ogroman kapital, oli ti keš ,koji preklapa gubitke svih nas na ostalim dionicama.Počinje nova era naše burze,nova ulaganja u sve i svašta,a još jedna naznaka istinosti mojih razmišljanja je izborna godina.Vlast je slast i zbog ostanka na vlasti pribjet će se svim raspoloživim sredstvima.
ETO POŠTOVANI KOLEGE TAKO SMO JA I MOJA GITARA SMISLILI IZLAZ IZ RECESIJE-I JA SE NE ŠALIM OVO ĆE BITI STVARNOST ZA MJESE DVA-ŽIVJELI…….

Hrvatsko gospodarstvo nije mrtvo. Hrvatsko gospodarstvo nece se naglo dignuti. Hrvatsko gospodarstvo ce mamurno ustajati ili ležati na kauču s tendencijom da ustane po bocu vina dok se promatra liga prvaka, totenham chelsae recimo.

Je l ti to sudiš po sebi kolega-Hrvatska je u krizi od 1991 pa do sada,a vučemo se za svijetom-kako oni tako i mi.Samo mi Hrvati smo vrijedni ljudi i znamo raditi,samo šta nismo za sebe i to nas izjeda.Imamo sve moguće predispozicije i prirodne resurse da budemo druga Švicarska,ali to ne znamo iskoristiti pa nam tuđinci kroje sudbinu.Izginuli smo bez ispaljenog metka-uzeli nas kreditima i lovom.Ali HRVATI su najsložniji kad su stjerani uza zid,iz svih mogućih govana isplivamo-tako će biti i ovaj puta.Onaj moj post je moje viđenje izlaska iz krize cijele naše zemlje i da su naši fondovi pametni i da itko od njih ima muda to bi napravili.Uzmite si PETROKEMIJU KOJA SE NA GLASINE I TO LAŽNE DIGLA OD LJETA 80 POSTO,A NIJE IMALA RAZLOGA -DIGLI JE TREJDERI-sad si uzmite VIRU koji ima fantastične rezultate i još na ruku ide to daje cijena šećera danas najskuplja u zadnjih 60 godina…………..pa to je atomska bomba.Ali problem su ti fondovi koji nisu naši nego od stranih banaka…………VIRO SE NE DA VALJDA VAM JE TO SVIMA JASNO-usporedite sve do jedne dionice sa Virom-sve su pale ohoho a VIRO na svojih 300 stalno.Ja osobno čekam cijenu od 700 na više i do tada ne prodajem,a koliko vidim tako razmišlja i djeluje jako puno Virovaca.Kupi i čekaj……poslije svakog oblaka dođe sunce.SRETNO VIRO I VIROVCI

peyo

http://www.youtube.com/watch?v=mTDpHjgA11g

Evo opjevane šećerane iz 80-ih :-).

žeži žeži, cepaj cepaj 🙂

Sto se tiče tehničke analize, svatko s puno dionica ili novca moze sam crtati grafove….gore dole…moze biti 200 i 400 kn, sve je pitanje sto je cilj…

Jao deco deco. 8 meseci nikoga nema. 8 meseci se lepo sakupljaju blokovi iz dana u dan. Trezor fabrike i još poneki razumeš ti. Samo je 8 meseci trebalo da se okupe deca. Neka.. ja volim decu. Ona su budućnost…

A šta onaj bratanac đe mu dođe onih 30 odsto da samo na Viru može da uzme. Pa nemoj bratanac da nam mažeš oči sa tim detinjarijama. Pa ima na berzi čak i ovde kod vas barem deset fabrika gde može da po toj šašavoj računici uzimaš i po 50%… more nemoj da ti moram da nabrajam. Reci bratanac ovde si jer kupuje fabrika samu sebe a ima mnogo para i tek je počela razumeš ti…pa ove detinjarije ostavi za Beljad gladnu de ti dejstvuju radnici blokovima što su dobili džaba razumeš ti i onog mutnog brodara gde fabrika svake nedelje malo prodaje malo kupuje sopstvene hartije… pa nesigurno je to brate. Eto ta ti može da uradi i 70 odsto po toj smešnoj računici pa šta čekaš… mnogo je to dobro a ti se uvatio šećerane.

DOĐAVOLA SVE DOĐAVOLA SAMNOM


SORY ,ali još samo jedno javljanje-petak veliki pad i naših i europskih dionica.Kuna naprama euru 7,43 i to je jedini razlog potonuća u petak.Pad kune je loš za građane koji su prezaduženi u eurima i rate kredita lete gore,ali je jako dobar za poduzetništvo koje postaje konkurentno na stranom tržištu.To je za Viru i dobro i loše.Ja mislim da dok je Rohatinski tu neće kuna nikud dalje od 7,5-7,6,a to je i izbačeno na svim javnim televizijama i medijima.

U stvari za Viro je slabljenje kune dobro. Dobit ce vise kuna za secer koji prodaju vani, a cijena domacih inputa ce ostati ista. Hrana, ukljucijuci secer, je vrsta robe ciji porast cijene najlakse mozes prenjeti na kupca.

Slabljenje kune odgovara svima koji izvoze, a ne odgovara svima koji uvoze. Mislim da Viro vise izvozi, nego sto uvozi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

danas ti je HNB intervenirao, drugi put u tjedan dana i ovaj put ima ozbiljnu tendenciju da zaustavi slabljenje kune prema Euru koji pada već danima prema svim drugim relevatnijim valutama…

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

New Report

Close