VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mi lešinari čekamo na 300 i kusur,ne daju se ni prestrašiti,možda sutra dokup pa bok do godišnjeg izvješća.Samo da se već počne nešta događati……….

kolega ,spustite i niže ,morže toga biti ispod 300 kn u većim količinama.

[/quote]

Ako bi moglo neko objašnjenje osim ako niste jedan tipični pripadnik naše nacije
kojoj sam ja dao naziv "fetiš narod" a da se razumijemo kojeg sam i ja pripadnik.
Naime nakon dosta razmišljanja uvijek se vratite na poraznu činjenicu da smo zajednica
koja naprosto žudi za destrukcijom koja nas potajno dovodi do zadovoljstva.
Bez zamjerke i pozdrav.

Pogledo na skdd i vidim podebljo trezor za onih 2000 od ponedeljka.
Sve po planu kolko vidim. Pozdrav




Mi lešinari čekamo na 300 i kusur,ne daju se ni prestrašiti,možda sutra dokup pa bok do godišnjeg izvješća.Samo da se već počne nešta događati……….

kolega ,spustite i niže ,morže toga biti ispod 300 kn u većim količinama.

[/quote]

Ako bi moglo neko objašnjenje osim ako niste jedan tipični pripadnik naše nacije
kojoj sam ja dao naziv "fetiš narod" a da se razumijemo kojeg sam i ja pripadnik.
Naime nakon dosta razmišljanja uvijek se vratite na poraznu činjenicu da smo zajednica
koja naprosto žudi za destrukcijom koja nas potajno dovodi do zadovoljstva.
Bez zamjerke i pozdrav.

[/quote]
Objašnjenje-kolega naj prije bih vas molio da se prestavite u ume starog nicka?
Nema ovdje riječi o nikakvoj destrukciji,pitanje je samo vremena kada će slijedom ostalih dionica i tržišta krenuti u niže razine,a onda kad probije potporu pad prema 250 kn je izgledan.

Dragi moji kolege mislim da ovdje druk ne vrijedi pa zar ne vidite da ask takoreć stoji a proda eventualno onaj ko mora platiti režije ili ratu kredita.Ovdje će se uskoro okretat velika lova i ponavljam se neće mi osobno ni 350 biti puno po komadu.ubo sam puno i još čekam za puno ali nemam muda za lupiti jer čekam da neko drugi krene.Pogledajte sve i jednu dionicu na burzi- sve su debelo pale i još padaju,a VIRO je porasao a pravi rast se tek očekuje.Na ovakvom ziceru druk ne vrijedi.

peyo

Pogledajte kolege još jednu stvar-pod jedan uz graf na forumu—— Viro stekao 1.381 vlastitu dionicu
——–a taj dan je u šusu otišlo 2000 pa 245 pa onda na sitno ionda lom-Viro završio 7 posto u plusu.Pa ko je lupio drugu tisućicu ako je trezor uzeo 1381 komad.Zašto Viro kupuje toliku hrpu svojih dionica pa taj broj se popeo na 16000 komada.Da li su glasine o dividendi istinite-jer radi isto kao i ATPL,kad je prošle godine isplatila dividendu,predujam u kešu ,a ostatak u dionicama.Jedan kolega je odlično prokomentirao da trzor nemože sam sebi isplatiti dividendu-ok,ali lova koju bi isplatili za dionice na burzi ostaje njima-ne ide iz trezora.Da li se možda ljuti menadžeri isplaćuju u dionicama taman na kraje godine pa pokupe i vrhnje i maslac———puno pitanja, puno nepoznanica,ali i dalje sam ubijeđen da će VIRO odletjeti u nebo,baš zato šta nitko ništa ne zna,a dobit mu je prema svim ostalima velika.Još samo da se nadovežem nemam muda lupiti po asku jer sve mislim da ima onih koji moraju prodati ali evo u 4 tjedna ništa ask se drži do panja.SRETNO SVIMA.Ko se odluči na prodaju ja sam na bidu,ko se odluči za pravu akciju po asku ja ga pratim…

peyo

Peyo, odluči se jesi li investitor ili trejder. Ako si investitor, odlučio si se investirati u ovu dionicu na ovim razinama cijene jer vjeruješ u perspektivu poduzeća i smatraš da je ova dionica trenutno podcijenjena, iako nije isključeno da može još pasti, i stoga ti ne treba 6-7 histeričnih drukerskih postova dnevno. Ako si trejder uzmi svojih par posto zarade i prijeđi na trejderske dionice, jer ova to nije. nhf


Peyo, odluči se jesi li investitor ili trejder. Ako si investitor, odlučio si se investirati u ovu dionicu na ovim razinama cijene jer vjeruješ u perspektivu poduzeća i smatraš da je ova dionica trenutno podcijenjena, iako nije isključeno da može još pasti, i stoga ti ne treba 6-7 histeričnih drukerskih postova dnevno. Ako si trejder uzmi svojih par posto zarade i prijeđi na trejderske dionice, jer ova to nije. nhf

Ma meni se čini da on tempira jedan do dva posta dnevno kako bi tema Viro ostala na prvoj stranici. Što, kako kažeš, i nije samo po sebi problem ako je trejder…

Tonči evo 100 od mene trejder nisam jer ovo dionica nije za to,htio bi još jeno 500 komada po 300 ali se ovi ne daju,a kad ćoknem još i to neću vam više dosađivati.Frckavi tebi evo top jer mislim da si ti i trejder i druker i da čak ni nemaš Viru nego tučeš bez veze.A svi ostali ,žao mi je šta se ne uključite u ove kuloare.Kad je Viro poletio naglo gore svi ste se raspisali ,a sad vas nema nigdje.Za dobrim konjem se dobro praši ,a rage odu mesaru u kobase.

peyo

Evo hvala -više se ne javljam do iduće godine.SRETNO svima.

peyo

Jedan trejder me poslušao, s tim što je vjerojatno popušio par soma kuna.

Cijena Količina Vrijeme
300,00 117 10:25:27
300,02 33 10:25:27
300,11 43 10:25:27
301,03 300 10:25:27
301,15 100 10:25:27
302,20 50 10:25:27
302,25 20 10:25:27
302,30 250 10:25:27
302,31 10 10:25:27
303,00 10 10:25:27
303,05 10 10:25:27
304,00 25 10:25:27
304,05 7 10:25:27
308,00 25 10:25:27

Ovaj se ne šali 2-3% gore dole udri Mile.

who dares, wins

Trejderima je uvijek "susjedova trava zelenija". Sad su primijetili neku dionicu koja je pala više nego Viro pa udarili rasprodavati dionice Vira da bi kupili neko trejdersko sm… od dionice. Takvi nam ovdje ne trebaju, bolje da izađu.

U međuvremenu…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32925

New Report

Close