VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sladorana, nekonsolidirano

Da je to konsolidirana Sladorana, onda bi se nešto vidjelo i u bilanci.

Btw. ja sam ti dao jedinicu. Nema smisla da svi na ovoj stranici imamo loše ocjene, a samo ti dobre…



Sladorana, nekonsolidirano

Da je to konsolidirana Sladorana, onda bi se nešto vidjelo i u bilanci.

Btw. ja sam ti dao jedinicu. Nema smisla da svi na ovoj stranici imamo loše ocjene, a samo ti dobre…
[/quote]
A koji si ti sad i o čemu pričaš? Ja kažem da je FI neK. i ti to ponoviš.

Ocjene me ne zanimaju, imam svoje.

No respect

Ne mogu se pohvaliti da mi je to izvješće previše jasno, posebno gubitci na kursnoj razlici.
Kako su to uspjeli popušiti i na čemu? Prodavali za $? Valjda su nešto i kupovali za $?
Tko još danas gubi na tečaju? To i penzići razumiju pa gledaju kad će kupiti i prodati devize !

who dares, wins


Ne mogu se pohvaliti da mi je to izvješće previše jasno, posebno gubitci na kursnoj razlici.
Kako su to uspjeli popušiti i na čemu? Prodavali za $? Valjda su nešto i kupovali za $?
Tko još danas gubi na tečaju? To i penzići razumiju pa gledaju kad će kupiti i prodati devize !

kaj ko gubi na tecaju????????
zamislite kak se ja osecam…..tu citam forum i svi sve pogadjaju osim mene
citav tjedan se pitam pa ko gubi na dionicama osim mene…..to i penzici razumiju
evo juce mi rekla na placu baka Ane da je foldala drys i vidite kak je pogodila….ipak je ona iz dubrovnika…..ja njoj velim pa kak ste foldali???? bdi raste navodno……..ona ce meni e,moj pofuk ja sam ti kratkorocni trejder investitor spekulant jer vec dosta godina imam pa na brzinu moram okrenuti pare
osto sam u soku……
pofuk

Kaj ta baka Ana dila nekaj na placu?
Ako tamo operira ta ti je onda kvalificirana bolje i od Šukija.
Ona ti već dva dana zna tko dolazi na Polančecovo mjesto jer joj je to Jaca rekla dok je kupovala krumpire.

who dares, wins


Kaj ta baka Ana dila nekaj na placu?
Ako tamo operira ta ti je onda kvalificirana bolje i od Šukija.
Ona ti već dva dana zna tko dolazi na Polančecovo mjesto jer joj je to Jaca rekla dok je kupovala krumpire.

pa ikreno nis mi nije jasno sa njom u vezi……..ja nju pitam …..Ane a kako ste znali kad ste kupovali na 300 viro ……e rekla mi je Štefica…..ona je glavna za prehrambeni sektor…….ona je to nekakve komoditise skuzila ali ja ti to nis ne kuzis…..ja ti samo pratim brodare i slusam oejzis jer zelim biti kao djeki kenedi anazis………mora do joj fakat dobro ide kad joj je i do repanja
neverovatno kaj mi se to desilo na placu
pofuk

dobro i šta sad ? mislite da ce opet past na 300 ????


dobro i šta sad ? mislite da ce opet past na 300 ????

Valjda ne će ali da li će gore i kad?

who dares, wins


dobro i šta sad ? mislite da ce opet past na 300 ????

…prekjučer HDEL i VDKT, jučer VIROi INGRA, danas JANAF i LEDO a sutra…e to bi i ja volio znati… to odlučuju veliki , dobro zarade prodajom u vrhu pa se povuku i idu dalje na sljedeće…tako to biva i tako će i biti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Čudno kako više nitko ne spominje visoku cijenu šećera na međunarodnom tržištu. Isto kao što nitko ne spominje apsolutno nikakav efekt te visoke cijene na operativne rezultate Vira.

Ovdje upišite svoj komentar…
…prekjučer HDEL i VDKT, jučer VIROi INGRA, danas JANAF i LEDO a sutra…e to bi i ja volio znati… to odlučuju veliki , dobro zarade prodajom u vrhu pa se povuku i idu dalje na sljedeće…tako to biva i tako će i biti…
Nema tu velikih – sve su to drhtave ručice

Zašto ova rasprodaja?

New Report

Close