VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja bih bio zadovoljan kad bi netko za početak preuzeo ovu prodaju na 472, moram si kupit moped pod hitno. čuo sam da se ribe na to pale. hvala [kiss]

Strpi se do proljeća jer je tad sezona mopeda. Onda si za isti broj dionica moš kupiti dva i na jesen se oženiš. Potom prodaš mopede i furaš se u njezinom kabrioletu. [lol]

who dares, wins


cek malo….viro bi mogo preuzeti i IPK kandit….

Je. A mogao bi preuzeti i Kraš kad je već u naletu.



cek malo….viro bi mogo preuzeti i IPK kandit….

Je. A mogao bi preuzeti i Kraš kad je već u naletu.
[/quote]

Mislim, ćemu stati samo na tome??? A di je Nestle? Mars???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


ja bih bio zadovoljan kad bi netko za početak preuzeo ovu prodaju na 472, moram si kupit moped pod hitno. čuo sam da se ribe na to pale. hvala [kiss]

možda se ribe pale, ali sigurno ne i tvoja koljena i leđa jer dolazi hladnije vrijeme… moja ti je preporuka da na proljeće prodaš po npr. 672 !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Berbe su u punom mahu, cuker se dila ko mutav oće li kakvo izvješće pametno uskoro !?

who dares, wins

Pozdrav,

Zamrla diskusija na topicu Viro, bas sam htio pitati ko se ovih dana igra k/p , mozda neko dijete? [tongue]

evo ja se malo igram… kupujem dok mogu po ovim cijenama…
u pauzama se zabavljam slikovnicama o Crvenkapici koja baki nosi nešto slatko u košari, dok vuk čeka iz prikrajka… [proud]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Kako se tu juče i danas pretovara, a cijena nešto i ne mrda.
Valjda kad završi pretovar.

who dares, wins

Je, bio veći istovar na 380 al će im biti žao zbog ovog jer će se do kraja dana cijena vratit bar na 385…

Piše se dosta posljednjih dana da bi cijena dionica prehrambenih firmi do sredine slijedeće godine mogla i do 300% gore. Pogledao sam malo po tržištu ali nisam našao perspektivniju dionicu od Vira (cijena šečera je najviše skočila od svih prehrambenih artikala) pa sam se još malo nakrcao. [thumbsup]

Vidim Podravka dosta skočila ali valjda zbog Jurčića. To može bit dobro ali i jako loše naiđe li ovaj na još Polančecovih političkih makinacija pa sve ode opet kvragu [undecid]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


Je, bio veći istovar na 380 al će im biti žao zbog ovog jer će se do kraja dana cijena vratit bar na 385…

Piše se dosta posljednjih dana da bi cijena dionica prehrambenih firmi do sredine slijedeće godine mogla i do 300% gore. Pogledao sam malo po tržištu ali nisam našao perspektivniju dionicu od Vira (cijena šečera je najviše skočila od svih prehrambenih artikala) pa sam se još malo nakrcao. [thumbsup]

Vidim Podravka dosta skočila ali valjda zbog Jurčića. To može bit dobro ali i jako loše naiđe li ovaj na još Polančecovih političkih makinacija pa sve ode opet kvragu [undecid]

kolega Artois , mali ispravak – mislite 480-485 valjda



Je, bio veći istovar na 380 al će im biti žao zbog ovog jer će se do kraja dana cijena vratit bar na 385…

Piše se dosta posljednjih dana da bi cijena dionica prehrambenih firmi do sredine slijedeće godine mogla i do 300% gore. Pogledao sam malo po tržištu ali nisam našao perspektivniju dionicu od Vira (cijena šečera je najviše skočila od svih prehrambenih artikala) pa sam se još malo nakrcao. [thumbsup]

Vidim Podravka dosta skočila ali valjda zbog Jurčića. To može bit dobro ali i jako loše naiđe li ovaj na još Polančecovih političkih makinacija pa sve ode opet kvragu [undecid]

kolega Artois , mali ispravak – mislite 480-485 valjda
[/quote]

Je, u pravu ste. Mali previd.

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/1925306.html

No respect

New Report

Close