VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


wowww ,ovo je fantsticno,jos 10 posto i krecemo u pozitivu posli 2 godine cekanja…ili godinu,i ne sjecam se vishe…..

Ne tako davno (cca 2 mjeseca..) tržilo se i po 430 kn.. valjda si bio na godišnjem..[wink] .. e pa ajde bar na to da dođe do 1.9…



wowww ,ovo je fantsticno,jos 10 posto i krecemo u pozitivu posli 2 godine cekanja…ili godinu,i ne sjecam se vishe…..

Ne tako davno (cca 2 mjeseca..) tržilo se i po 430 kn.. valjda si bio na godišnjem..[wink] .. e pa ajde bar na to da dođe do 1.9…
[/quote]
Nebi trebali protiv trenda, osim ako na skupštini ne bude katastrofičnih izraza (teška situacija i sl.) više nam odgovaraju izrazi o viziji i budućnosti. Nadam se da dvojac na 8 i 9 mjestu TOP 10 nema povlašten info…

Iz ostatka tržišta jasno je ponovno u ulozi dobitnika izdvaja Viro (ZSE:VIRO-R-A) koji je prošlog tjedna ojačao 5,9 posto, na 396 kuna, vrlo blizu najviše tjedne cijene. Spoemnutih 396 kuna najviša je cijena još od početka lipnja, pa će biti zanimljivo vidjeti jesu li investitori spremni podići kupovne naloge iznad 400 kuna gdje je cijena ove godine išla samo tijekom dva trgovinska dana na početku lipnja. Od početka kolovoza dionice Vira ojačale su sjajnih 27,8 posto i apsolutni je dobitnik mjeseca.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-adris%2c-viro-i-tehnika-najbolje-iskoristili-optimizam,54169.html

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

hoće li danas pasti kota 418
[undecid]

Dobar godisnji mogu primjetiti. Bolje da se i ne vracam dok ne bude 500.

who dares, wins

Čudi me da nitko ne piše…vjerojatno svi ostali bez teksta…ili ovo još nisu druk razine. [wink]

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako


Čudi me da nitko ne piše…vjerojatno svi ostali bez teksta…ili ovo još nisu druk razine. [wink]

Druk razine za koji smjer? Ja moram priznat da sam izasao, mozda malo prerano. Ali zarada je zarada, kakva god bila. Jos da mi Kandit tako odradi kao Viro bih bio prezadovoljan.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Imam neki feeling da ima tu još prostora. Probijen je prošli vrh, još čekam eventualni proboj gornje linije trenutnog kanala…onda ću vidjeti.

Ima li itko transakcije u zadnjih sat vremena. Please [smiley]

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako

Valjda ce mi ovaj post izac..ocekujem do kraja tjedna granicu 5xx.hvala

Neznam, zašto ovakva navala na VIRO odjednom…jedini u CROBEX-u danas koji ima veću potražnju od ponude!!! Ima li neko razumno objašnjenje??? hvala.


Neznam, zašto ovakva navala na VIRO odjednom…jedini u CROBEX-u danas koji ima veću potražnju od ponude!!! Ima li neko razumno objašnjenje??? hvala.

Nema posebnoga razloga.
Viro je sada IN i u trendu i pumpa se.

Možda bi ste umjesto pitanja (i jala zbog opet propuštene prilike) mogli pročitati zadnjih dvadesetak stranica. Tada bi vam bilo jasnije.

(Npr. cijene šećera, pruzimanje itd…..)

New Report

Close