VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Caccone,
na oba mjesta sam istaknuo da se radi o 60-min grafu, i da time još nije gotov rast, budući da još nema potvrde na višim TF-ovima (pročitaj još jednom moj post), nego da se radi samo o manjem hlađenju. Jutros se moglo kupiti dosta jeftinije nego jučer… Napisao sam da "dnevni i tjedni grafovi još imaju prostora za rast, za razliku od 60-min..". Na tvoje pitanje za target, rekao sam da je najniže do oko 320-330, iako znam da je svako stavljanje targeta nezahvalno, ali u toj zoni postoji značajnija potpora. Ako ne dođe do nje, još bolje [wink]
sretno i dalje [thumbsup]

@Ulix
moglo se kupit..istina…ali koliko?
ne toliko koliko ja imam
na 60 min grafu to "hladjenje" je zanemarivo…vidi svijece, a pogotovo zadnju.
zafrkancija za 10 kn razlike je prevelika

hladjenje o kojem pricas ja vidim da bi moglo , ali i nemora doc, jos malo iznad
zona od 392-395
no sobzirom na godisnje i "spektakl promete" sve je moguce pa cak i tvoj down target
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Viro je dobro potegnuo, sad je već u fazi pretjerivanja u odnosu na Crobex. Ja izašao, kapitalizirao nekih 20-30%, čekam trenutak za povratak.

isto.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Samo mi je pre očito da su se svi iskrcali i čekaju da dokupe niže—– obično ostanu kratkih rukava..
vidit ćemo……
obično je masa u krivu……
ja sam dokupio i po 280 i 300 i 340 i 370 a i sutra ću još a vi prodajite i čekajte opet na 300 [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Može ovo još potegnuti, škvadra je prenabrijana…to se i vidjelo po zadnjim transakcijama iako obično nakon toga ubrzo slijedi jače hlađenje.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Može ovo još potegnuti, škvadra je prenabrijana…to se i vidjelo po zadnjim transakcijama iako obično nakon toga ubrzo slijedi jače hlađenje.


Podrzavam kolegu,meni pun podrum secera,
Kako mogu do Londona sa istim ?

HAHAHHAHAHAHAH

El Febo, 12.08.2009. u 21:38
Podrzavam kolegu,meni pun podrum secera,
Kako mogu do Londona sa istim ?

uljanik plovidbom

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



@Ulix

moglo se kupit..istina…ali koliko?
ne toliko koliko ja imam
na 60 min grafu to "hladjenje" je zanemarivo…vidi svijece, a pogotovo zadnju.
zafrkancija za 10 kn razlike je prevelika

hladjenje o kojem pricas ja vidim da bi moglo , ali i nemora doc, jos malo iznad
zona od 392-395
no sobzirom na godisnje i "spektakl promete" sve je moguce pa cak i tvoj down target
[thumbsup]

Točno kolega. Nešto sam se dvoumio jutros bi, ne bi prodao pa ponovno kupio ali mi je sve to bilo sumnjivo pa sam pauzirao. Napokon jednom da se i pauza isplati.

who dares, wins

Hoće li se ponoviti repriza od jučer u zadnjim minutama veliko čišćenje ili već idu dobitonosne rasprodaje?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Eto ipak danas je manji volumen i moram zahvaliti svima koji su mi omogućili kupnju po 285kn i prodaju po 381, 384kn. Slijedi hlađenje…


Eto ipak danas je manji volumen i moram zahvaliti svima koji su mi omogućili kupnju po 285kn i prodaju po 381, 384kn. Slijedi hlađenje…

još ne

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Što ćeš napraviti ako ode na 500?

New Report

Close