VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To daje draž ovom sportu.

who dares, wins

moglo bi to sutra opet dole.. ne baš da mi dovrši onu bijedu od naloga koju su svi ispreskakali ko da sam stavio 1000 komada, ali 7-8% bi moglo

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Nebu te sad to zablokirali?
Pa de ste bili celi tjedan dok je bila sezonska rasprodaja?

Ljudi su stvarno smješna bića jučer nigdi nikoga na kupnji, ja sam LKPC branio sam na 1060, danas odjednom kupnje kao u priči isto tako i ovdje jučer svi bježe danas odjedanput svi hrabri, pa nije nikakvo ni čudo što gube novce, pa treba im uzeto to malo još što imaju pa neka onda prizivaju HANFU i ne znam koga još ne.
[/quote]

Klasicni bull trap zse tipa..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]




Nebu te sad to zablokirali?
Pa de ste bili celi tjedan dok je bila sezonska rasprodaja?

Ljudi su stvarno smješna bića jučer nigdi nikoga na kupnji, ja sam LKPC branio sam na 1060, danas odjednom kupnje kao u priči isto tako i ovdje jučer svi bježe danas odjedanput svi hrabri, pa nije nikakvo ni čudo što gube novce, pa treba im uzeto to malo još što imaju pa neka onda prizivaju HANFU i ne znam koga još ne.
[/quote]

Klasicni bull trap zse tipa..
[/quote]

Uff. Sad još kad se ti tu raspišeš propali smo u trenu [lol]

who dares, wins

ima li kakvih naznaka o izvješću…kakvo bi moglo biti?

Sudeći po raspoloženju,a vjerovatno i samo izvješće će biti (što nije problem) puno bolje od 1Q, ja očekujem čak iznenađujuće rezultate i možebitno lansiranje staroga Vira. [pray]


Trgovanje u Hrvatskoj tako ide…cijena se korigira prije izlaska izvješća, jer kod nas ima dovoljno insidera i onih koji tjedan dana ranije znaju što slijedi.
…I onda kad izvješće izađe mali i neiskusni kupuju jer misle da to ide u gornju blokadu, a majstori zanata njima prodaju ovo što su kupili prije tjedan dana. I zato to pada iako je izvješće super. Eto tako se i na Viru da zaraditi lijepa lova u nekoliko dana…i to redovito…
Evo vam i nešto iz literature, prigodno…

Ovo vam je od 22.10.2007. Tako vam je to kod Vira.
"Kad većina sudionika na tržištu čuje neku vijest, najvjerojatnije je već prekasno, jer su «insideri» već apsolvirali tu vijest i podignuli ili spustili cijenu dionice na tržištu, iznad ili ispod realne vrijednosti.
Najčešće onda dolazi do greške što većina malih ulagača reagira emocionalno i tjeraju dionicu do krajnjih ekstrema, vrha ili dna."

26.08.2009 Skupština društva
Prijedlozi:
Ad.8 Ovim se društvu daje generalno i bezuvjetno ovlaštenje za jednu ili više kupovina dionica Društva na uređenom tržištu na način:
-da najveći ukupan broj dionica kupljenih na temelju ovog ovlaštenja iznosi 10% temeljnog kapitala društva;
-da za kupovinu dionica društvo može koristiti sredstva iz zadržane dobiti…

opa maco, a trezor prazan ko moj želudac na kraju radnog dana [thumbsup]

I'LL BE BACK

bajke za malu djecu

Sumnjivi su mi ti trezori. Eno HT rekao da će kupovati pa još ništa, a kaj je naj čudnije sad Dioki predlaže kupnju svojih u visini 17 miliona ! Pa toliko ni je protrgovano od kad postoji Dioki.

who dares, wins

a da ja vas neš pitam? a zakaj bi trezori odmah po donošenju odluke ko sivonje navalili na kupnju? samo polako… pošto trezor Vira ne živi u top 10, kupit će on ohoho dok ne izviri a da toga nećete biti ni svjesni. Ja ću otići tu i tamo do SDA da vidim kaj se događa. počet će trezori, budite uvjereni…kaj vi mislite da je HT skočio sa 220 na 230 onak bezveze, nekom se diglo, jel? nemojte biti glupi…ekipa priprema pozicije jer kad trezor krene… a ako vam je Viro bez veze i ne valja lijepo prodajte po ovim visokim cijenama i spremite si zaradu u džep. Najbolje što firme u ovom trenutku mogu napraviti ako vjeruju u daljnje poslovanje da kupuju vlastite dionice. Jebiga… neke firme svoje dijele pa plačaju njima obveze, a neke svoje skupljaju… ja bih radije nekak bio u ovim drugima, al svak nek si bira šta mu više odgovara…

I'LL BE BACK

New Report

Close