VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto mi se čini da ga sutra baš i ne će biti na pretek po 320 a kamoli onih 250.

who dares, wins

Poštovane kolege,
zanima me ova dionica, može mala pomoć, što je s dividendom ove godine?

Unaprijed zahvaljujem


Viro je dionica za koju se najmanje brinem. Tko se strpi barem do kraja godine, bit će debelo nagrađen, a da ne govorim za nekoliko godina kada uđemo u EU. Ovo je strašan pick…

Ti toliko pišeš da je Viro super da mi se čini da sam sebe pokušavaš uvjeriti u nešto.


@Borna

Nema dividende.

Strategija Vira me veseli, mislim da je jedna od boljih priča u hrvatskoj industriji i na ZSE, ali već dugo nije bilo realizacije te strategije tj. dobiti. Znam da se na tržištu kupuje budućnost, ali…


Poštovane kamikaze,

lijepo molim da pojačate inicijativu po bidu. danas ste mi udijelili ispod 320, ali ne dovoljno. sad ću se premjestiti ispod 300. Ja ne razumijem što se dvoumite umjesto da saspete sve što imate po bidu ovaj skupi Viro i riješite se muke.

I zapamtite…dok god vi ne rasprodate i zadnji Viro, nećemo rasti. Učinite uslugu i sebi i drugima i rasprodajte, pa da možemo rasti.

hvala.


na krivoj adresi pitaš,

uputi pitanje na adresu 8 i 9 vlasnika viro-a,
zlatna mladež se igra (e da, i imaju novaca, a znanja? ) [pray]

ja sam iskoristio njihovo znanje prije dva tjedna, volim viro, al što je previše- previše je

živjeli

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor


Strategija Vira me veseli, mislim da je jedna od boljih priča u hrvatskoj industriji i na ZSE, ali već dugo nije bilo realizacije te strategije tj. dobiti. Znam da se na tržištu kupuje budućnost, ali…

strategija vira je pohvalna, al budučnost o kojoj pričaš?
-Raiffeisenbank Austrija d.d., ZAGREB odobrila je sljedeći kredit:
♦ Kredit u iznosu 100.000.000,00 HRK
-Hrvatska poštanska banka d.d., ZAGREB odobrila je sljedeći kredit:
♦ Kredit u iznosu od 50.000.000,00 HRK.
-EBRD,London, Engleska odobrio je sljedeći kredit:
♦ Kredit u iznosu od 40.000.000 Eura
itd….

isti se moraju iz nečeg vratiti, a tu je i sladorana …

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

Evo nije me bilo jedno vreme, imao sam obaveza u Libiji. Zadnje blokove Vira što sam kupovo su po trista kuna tamo pre mesec dva, čini mi se. Vidim da je u međuvremenu cena pobegla preko četirista kuna. Bogami ne bi mi bilo svejedno da je cena tamo ostala jer nisam sakupio blokova koliko sam hteo. Nije četirista kuna preterana cena da se razumemo, ali baš je lepo što se vratila na trista tako da može lepo da se kupuje bez nervoze i dizanja cene.

DOĐAVOLA SVE DOĐAVOLA SAMNOM

Vidim ovde neki spominju neke kamikaze. Šta ste se usplahirili, pustite ljude da rade sa svojim dionicama šta oće, šta vas briga? Ko oće da kupi neka kupi, ko oće da proda neka proda. Ja znam da je malim investitorima u interesu da cena raste pa su nestrpljivi, ali malo većim ribama koje ulaze u poziciju ovo odgovara, prema tome oladite malo.

DOĐAVOLA SVE DOĐAVOLA SAMNOM

http://www.poslovni.hr/119667.aspx


http://www.poslovni.hr/119667.aspx

hehe, a pazi naslov: Zabrinjavajući rast cijena šećera i kakaa na svjetskim robnim burzama [lol]

prodaj prodaj prodaj [lol]

I'LL BE BACK



http://www.poslovni.hr/119667.aspx

hehe, a pazi naslov: Zabrinjavajući rast cijena šećera i kakaa na svjetskim robnim burzama [lol]

prodaj prodaj prodaj [lol]
[/quote]

Ja sam svoje prodao i to na vrijeme kako se čini.
Dugoročno dobro, ali sada čekam da padne još kojih 20-30-tak posto, ako padne dobro, ako ne opet dobro, ima se tko radovati.

A osobna sreća je najbitnija u životu, ona je osnova i za druge stvari, zdravlje, sex, prijatelje itd.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

i ja sam svoje lavore super prodao po 55 sada čekam da padnu na ispod 40. Ako padne dobro, ako ne, opet dobro.

Osobna sreća je najbitnija. Ona je osnova za sve pa tako i za bench press.

I'LL BE BACK

New Report

Close