VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

01.06. VIRO zaključna 425,91 +13,75 % .03.06. Dva dana poslije VIRO zaključna 369,00 -11.76%.OK, razumijem one koji su prije dva dana kupovali i prodavali ali šta su ovi danas radili da mi je samo znati?

God save us all 🙂

343

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

pa i da padne na 300 dosta ih je kojima je to još uvijek plus 50%

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

a nema ih bas dosta budimo realni pogledajte koji mali prometi su bili na 200-250 a ,vjerujem da ti nisu usli na burzu i kupovali odmah viru po 200 kuna,,mislim da je vecina kupovala ukljucujuci i mene po vecim cjenama a poslije snizavala prosjek,al neka drago mi je ,za ovakav gubitak sad sam sam kriv ,kad nisam vidio di ide,sve,,,,,pusiona….

mislim da će nam se optimizam ubrzo vratiti … bez panike molim 😉

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

moram se pojadati malo ovdje,,,i pazite da se to kom drugom ne desi,na investoru nova aplikacija,,,,dao nalog za kupnju 343,20 al umjesto kupnje ostala mi prodaja,jbm ti novu aplikaciju investora i transakcija usljedila na 352,,,,uhh poludio sam da bi posli u panici zurio kupiti po 362 auuu jos jedan promasaj ,jer palo i do 338 al eto na kraju se ipak mrtvi broje,i sad imam zabetoniranu poziciju na viru,,,

šta si nisi reko da ćeš tako pa da ja i ti malo trejdamo

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


šta si nisi reko da ćeš tako pa da ja i ti malo trejdamo
drugi put ti se javim,al tjese me ameri i svim srcem se nadam da smo sutra zeleni,no ja sam samo jedna zalutala ovcica na burzi vukova….


šta si nisi reko da ćeš tako pa da ja i ti malo trejdamo

ti bi to kao sličice životinjskog carstva 🙂

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Ovo je po meni najsigurnija investicija u ovoj godini,cjene secera rastu, 2Q ce bit jako dobar,mirovinski fondovi su unutra,niti jednu dionicu nisu prodali kao sto to rade sa igh ingrom itd itd,na razinama oko 350 je jak otpor,a dok se priblizava 2q,bice sve visa i visa cjena dionice, uzeo sam na 350 i prodo je po 420,jer i sljepac je vidijo da ide korekcija,juce sam uso po 350 i jutros po 36x,na brodarima sam uzeo novce i slozijo sam 70% portfela u ovu dionicu,jesam li bijo u pravu cut cemo se kroz koji tjedan.


Ovo je po meni najsigurnija investicija u ovoj godini,cjene secera rastu, 2Q ce bit jako dobar,

te cijene šećera veze nemaju s virom. cijene šećera u EU koja je tržište naših šećerana određene su CAP-om a ove koje rastu su cijene sirovog šećera koji je viru sirovina za žutu kampanju


Ovo je po meni najsigurnija investicija u ovoj godini,cjene secera rastu, 2Q ce bit jako dobar,mirovinski fondovi su unutra,niti jednu dionicu nisu prodali kao sto to rade sa igh ingrom itd itd,na razinama oko 350 je jak otpor,a dok se priblizava 2q,bice sve visa i visa cjena dionice, uzeo sam na 350 i prodo je po 420,jer i sljepac je vidijo da ide korekcija,juce sam uso po 350 i jutros po 36x,na brodarima sam uzeo novce i slozijo sam 70% portfela u ovu dionicu,jesam li bijo u pravu cut cemo se kroz koji tjedan.

Ovakvi postovi nam tu nisu potrebni s obzirom kako ste kolega na 900 kn izjurili van
zbog manje dobiti a bila je u plusu ….sad ako bude u minusu kakvom ćete brzinom tek
sad izjuriti…..

New Report

Close