VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eh sad 100 miliona; nemojmo biti toliko euforični , prognoze uprave su 10 -13 mil eura , uzmimo manju vrijednost – to je nekih 70 mil i to je sasvim zadovoljavajuće bar neko vrijeme a onda sapovećanjem proizvodnje i vjerojatno cijene šećera treba očekivati i blagi rast dobiti!
Uglavnom mislim da će Viro kroz par godina izrasti u jednu stabilnu firmu sa satbilnim rastom dobiti a samim time i mogućom većeom dividendom!


nekome se ovaj viro jako zamjerio pa samo stišće komade.. vidljivo je iz petogodišnjeg grafa da je prvi jači otpor oko 600, no uzevši u obzir koliki je freefloat i tko je to sve pokupovao viro bi mogao preko 1000 ko nožem kroz maslac, samo da se nekom sprdne.. ne mislim da će do 1000 ali do 700 bi mogao.. uz neku dobit oko 100 miliona, a koja je lako moguća, to bi bio P/E oko 10, znači taman.. a ako šećer poludi, ovdje bi se mogli postavljati rekordne dobiti ove godine..

Mali sa PBZ investora nešto prodavali malo:

Važeći podaci za uredovni dan 01.06.2009 .

VIRO TVORNICA ŠEĆERA D.D./REDOVNA DIONICA VIRO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. EOS-Z D.O.O. 465.483 33,57 Osnovni račun
2. ROBIĆ D.O.O. 449.600 32,42 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 68.941 4,97 Skrb. račun
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 42.181 3,04 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.D. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 40.969 2,95 Skrb. račun
6. ZADRO MARINKO 34.417 2,48 Osnovni račun
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 23.257 1,68 Osnovni račun
8. HPB D.D. 19.591 1,41 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 13.795 0,99 Skrb. račun – 122
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 10.033 0,72 Skrb. račun
Ukupno: 84,25

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

micite naloge sa prodaje…nije vrijeme da ju prodate…poz

OBAMA................SPASITELJ


micite naloge sa prodaje…nije vrijeme da ju prodate…poz

A zašto?

pa kad već dijelite kulje, što se onda ne maknete sa ASK-a, a???

kad ti je tako dobar, udri po asku.. [cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Zadnjih je dana postala moda da se prvo sruši cijena na -5% a onda se kupuje ko ludo pa cijena ode na +8%…
Izgleda da će tako i Viro danas. [cool]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

baš i ne izgleda al ajde nema veze 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

morao sam i znat poslije ovakvog rasta da ce se ovo desiti,idemo sad na 350 i dobro da tu ostanemo,ako ostanemo,auhhhhhhhh

hebeš to , nek se onda vrati na 200 kak spada..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

hahaha nego di pise kada se vraca u igru…

neka netko drugi misli o cijeni ja bum je opet uzimal

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Mene je ovaj pad sa 3. kata zabolio….priželjkivao sam se da ćemo ostati na razini cca. 390kn.

Pozdrav daytraderima od nas ostalih sa manje živaca – nadam se da guštate i da ćete nas uskoro opet pogurati gore.

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

New Report

Close