VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3162391/index.do
evo razloga današnjeg pada

Čuj to sa sindikatima je stara vijest već barem tri dana, ma na kraju krajeva više mi je baš svejedno di bude sladorana al ovo danas je bio klasični tehnički pad pripreman već danima….
znači ak si tek danas otkrio to sa sindikatima nemaš baš neku sliku…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=30fbaeb4-6221-41ef-ab19-d994cbfb40b0&ref=lastadd

Evo politički druk za kandit bez grama srama i prije bilo kakvih stručnih preporuka………u
hrvatskoj sve po starom…..



"…a konačnu odluku o prodaji donijet će Vlada."


da konacno da je neko izdvojio najvazniju recenicu
pofuk
[/quote]
Dok je taj što je prodavao došao do toga dijela ruka je već zadrhtala, a prst poletio i sve je bilo gotovo 😉
Naslovi čuda rade!

čudni se ovdje sveci slave....

Po koliko su kupovali ovi koji danas (zadnjih dana) prodaju?!

Ja se držim one narodne: strpljen, spašen.

Razmišljam o dokupu, jer jedino se mogu izvući iz ovih go…a ako si spustim ulaz. Ne baš izvući, ali barem donekle "knjigovodstveno" poljepšati situaciju.

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

U trenutku pisanja zadnjeg posta cijena je bila 762kn, a sada je cca. 701kn.

Pa gdje ste sada VIRO forumaši?! Na kupnji stoji 100 komada po 700kn, a na prodaji po 740kn. Tko će prvi "popustiti"?

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"


U trenutku pisanja zadnjeg posta cijena je bila 762kn, a sada je cca. 701kn.

Pa gdje ste sada VIRO forumaši?! Na kupnji stoji 100 komada po 700kn, a na prodaji po 740kn. Tko će prvi "popustiti"?

A kaj se ima više pisat, malo ubo na 70x,xx …… vidiš da se tresu svjetske burze..

Mijenjam 500 dionica sladorane za 250 dionca vira. moze dogovor. hitno

danas na uživo rvatska bilo sučeljavanje vira i ipkk o sladorani
čini mi se da bu ti išlo kanditu
ovo je opet politika sve preuzela

ipak je david icke u pravu kad kaže da su nas reptili preuzeli

Postanite Eu-robovi

@borism
Možeš li nam malo prepričati o čemu se to govorilo u tom prilogu?

Trenutno je VIRO na 650kn…kada padamo, padamo najjače, kada rastemo…..da, a kada rastemo? [undecid]

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

Najbolji su mi ovi glumci sa 500 kom, prvo nema nikoga pa čekaju da se obruši
e onda kad se obruši odma se postave pa valjda misle zatrejdat, kad im ne prođe maknu
se i do sljedeće prilike……..a i mi mali imamo istu filozofiju…


Najbolji su mi ovi glumci sa 500 kom, prvo nema nikoga pa čekaju da se obruši
e onda kad se obruši odma se postave pa valjda misle zatrejdat, kad im ne prođe maknu
se i do sljedeće prilike……..a i mi mali imamo istu filozofiju…

sladorana ti je jaca firma od ipkk a ipak bi ju kao on trebo preuzeti… toliko o logici.. a kolko ti mislis da bi mogla vrijedit dionica sladorane? i ako je viro preuzme kolko mislis da ce viro narast? ja sam 99% siguran da sladorana ide viru i nebi ju jos dugo prodavao da fakat netrebam..

@zli

Ma ja govorim o ovih 500 kom na bidu, ono tvoje opće ne komentiram…

New Report

Close