VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije mi jasno , ali zašto imam osjećaj da vam smeta ovaj veći nalog…..


nije mi jasno , ali zašto imam osjećaj da vam smeta ovaj veći nalog…..

Ma dapače,ne smeta, ali ipak, čudno je s obzirom na cjelokupnu situaciju.
Vjerujem da netko pokušava obraniti cijenu, to bi bilo logično, bar bih ja to napravio da sam fond upravitelj, iako su i razne kombinacije moguće.
Strpljen-spašen, kaže naš narod.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač




nalog na 816 kn, 2000 kom na kupnji ,
netko pokusava pogurati cijenu ili ima nesto novog ?

Mislim da će 1000 povući, pa po asku? Šta misliš? [cool]
[/quote]
ma ne mislim ja vise nista , nema smisla mudrovati zasto i sa kojom svrhom je nalog .
ali kada bi ja kupovao sigurno ne bi stavio ovakav nalog u komadu obzirom na trenutno stanej na tržištu.
[/quote]

U padajućem trendu cijene se i s postavljanjem ovakvog velikog naloga može kupovati. Druga stvara je da su trenutno cijene u rastućem trendu, onda kupnja ovakvog tipa ne bi bila moguća.

Slažem se, biće da je to neki luđak [wink]

Mislim pa da je potpuno suprotno od toga što kažeš, jer upravo ta manjina investitora koja kupuje u ovakvim trenucima padajuće cijene, ona i tarađuje. On će prodavati kada će cijena rasti. Svi ostali koji prodaju kada cijena pada, a kupuju kada cijena raste, su gubitnici. Tako govori teorija op trgovanju na burzi, ali to i praksa nebrojeno puta potvrđuje.


Slažem se, biće da je to neki luđak [wink]

Mislim pa da je potpuno suprotno od toga što kažeš, jer upravo ta manjina investitora koja kupuje u ovakvim trenucima padajuće cijene, ona i tarađuje. On će prodavati kada će cijena rasti. Svi ostali koji prodaju kada cijena pada, a kupuju kada cijena raste, su gubitnici. Tako govori teorija op trgovanju na burzi, ali to i praksa nebrojeno puta potvrđuje.

[/quote]

Teorija padajućih noževa. Spremna za gubitak. Razmisli.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

meni ovaj viro još uvijek nekak skup…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

hoće ti biti skup i na 1300,00 kn za Novu godinu? sretan Božić [thumbsup]

Hm…..iz tvojih usta u Božje uši!
Ali, nisi rekao za koju Novu godinu [smiley]

Budimo malo i ozbiljni. Jedva čekam rasplet situacije sa Sladoranom i Coca-colom. Bit će zanimljivo vidjeti, ako bude pozitivnih vijesti, kako će se to u ovim tmurnim burzovnim vremenima odraziti na vrijednost dionice.

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

bojim se da bi osijek mogao uzeti sladoranu, pa ipak su ponudili više nego viro zar ne? Je da je viro ponudio i da će uložiti lovu u nju više nego osiječka, ali osijek može reći da će oni uložiti isto koliko i viro…


bojim se da bi osijek mogao uzeti sladoranu, pa ipak su ponudili više nego viro zar ne? Je da je viro ponudio i da će uložiti lovu u nju više nego osiječka, ali osijek može reći da će oni uložiti isto koliko i viro…

mogu reć , ali nisu to nigdje naveli u ponudi , niti su ponudili plana daljnjeg ulaganja u Sladoranu……vidjećemo


Slažem se, biće da je to neki luđak [wink]

Mislim pa da je potpuno suprotno od toga što kažeš, jer upravo ta manjina investitora koja kupuje u ovakvim trenucima padajuće cijene, ona i tarađuje. On će prodavati kada će cijena rasti. Svi ostali koji prodaju kada cijena pada, a kupuju kada cijena raste, su gubitnici. Tako govori teorija op trgovanju na burzi, ali to i praksa nebrojeno puta potvrđuje.

[/quote]
potpisujem,
vecina novih igraca koja je usla na trziste sa IPO-m HT-a je ocekivala brze zarade ,a trziste je tada bilo na svom vrhuncu.sad prodaju kako bi smanjilli gubitke.dosta njih se vise ni ne namjerava vratiti na trziste.ali pohlepa je grda stvar 🙂

Good artists copy. Great artists steal.


hoće ti biti skup i na 1300,00 kn za Novu godinu? sretan Božić [thumbsup]

Svaka čast vrlo temeljito i stručno obrađeno…. [thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close