VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ide INA dole kao što vidiš….držali su da ne ode ispod 2900,00, a vidi sad…pitaj Boga gdje je dno (nemam INU)

Ernest Fulir


sutra nam je zadnji dan za sladoranu…;-)
ajde hvala Bogu da ćemo iza toga vidjeti virac u zelenilu

O gospon Fulir znači po vam bi sad trebalo u zeleno,držim vas za riječ…. [rolleyes]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


ma ide INA dole kao što vidiš….držali su da ne ode ispod 2900,00, a vidi sad…pitaj Boga gdje je dno (nemam INU)

daj ti meni reci gdje je dno za viro, a ja ću tebi reći gdje je za inu……… [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



sutra nam je zadnji dan za sladoranu…;-)
ajde hvala Bogu da ćemo iza toga vidjeti virac u zelenilu

O gospon Fulir znači po vam bi sad trebalo u zeleno,držim vas za riječ…. [rolleyes]
[/quote]

Nemojte kolega Vi mene za ništa držati, nemam ja te sklonosti da me ljudi drže ni za riječ ni z bilo što drugo
[thumbsup]

Ernest Fulir



ma ide INA dole kao što vidiš….držali su da ne ode ispod 2900,00, a vidi sad…pitaj Boga gdje je dno (nemam INU)

meni se čini da je ovo dno, možda se varam…javi se na PM 😉
daj ti meni reci gdje je dno za viro, a ja ću tebi reći gdje je za inu……… [smiley]
[/quote]

Ernest Fulir


sutra nam je zadnji dan za sladoranu…;-)
ajde hvala Bogu da ćemo iza toga vidjeti virac u zelenilu

maločas zvao hfp. sutra JEST deadline, ali će se znati… ih… ni ona mi nije znala reći (žena se javila).
tako da ako se bude zelenilo, onda su u igri malo insajderskije info…

Ha koji promet a sutra se predaju ponude za sladoranu..

promet je nestao, nema ga 😉
ajd ne sekiraj se…pa ako ne bude sladorana pa biti će Viro jeftiniji za dokup….;-)

Ernest Fulir


sutra nam je zadnji dan za sladoranu…;-)
ajde hvala Bogu da ćemo iza toga vidjeti virac u zelenilu


promet je nestao, nema ga 😉
ajd ne sekiraj se…pa ako ne bude sladorana pa biti će Viro jeftiniji za dokup….;-)

Što jest jest gospon Fulir mislim da nemožete faliti… [thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

hehe, evo i prvih transakcija, sve po bidu ide

Ernest Fulir

Ne znam koji me vrag tjerao da dodjem ovdje…ali od Sladorane nema nista! Ponuda moze ici, ali preuzimanje nikako! Znam da cu sad pobrati milijun keceva, ali nemojte reci da vas nisam upozorio!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ne znam koji me vrag tjerao da dodjem ovdje…ali od Sladorane nema nista! Ponuda moze ici, ali preuzimanje nikako! Znam da cu sad pobrati milijun keceva, ali nemojte reci da vas nisam upozorio!

Kompa tvoje upozorenje ili moje ili nas stotinjak tu sa foruma ama baš niš ne govori,
neki put pogodimo neki put ne. Svaki kroji svoju sreću…….stoga je za mene ovaj
forum najčešće razbibriga i opuštanje.

New Report

Close