VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Čak mi je draže vidit ove po 1 kom nego one stotke jučer na kupnji, onaj sa stotkama je
trendi glumac a ovaj sa 1 komadom je faca…

Prvo, nisu samo stotke, iza stotki je uvijek još 500 kom, tako da su tisućice u igri. Kada ti je ovaj sa 1 kom. "trendi" onda uživaj, baš kao i ja trenutno na moru. Objasnio sam ti na jednom postu zašto to radim, ali pošto još imaš dudu, nije ni čudno da me nisi shvatio. Kuchilo (Sančo) me jako dobro razumije (dizali smo inu zajedno, on drukanjem ja novcima) E da vidimo gdje će sutra Viro, bez mene i sa slabašnim bidom. (možda se Sanči i posreči)
[/quote]

Ja mislim da ce gore, drukali vi ili ne stavljali stotke ili ne, decki, bez uvrede, ali ne ovisi viro o vama [thumbsup]
[/quote]

Gospodin Alabama, ne obazirite se na postove koji Vam šalju ljudi koji znaju 10 puta manje od mene i u tim proprcijama imaju portfelj. Ja znam malo i to priznam, ali ovdje ima takvih drukera i neznalica da ih ni s čarobnim štapom ne bi mogli opametiti. Svaka čast Vama i nekima s ovog Foruma!





Čak mi je draže vidit ove po 1 kom nego one stotke jučer na kupnji, onaj sa stotkama je
trendi glumac a ovaj sa 1 komadom je faca…

Prvo, nisu samo stotke, iza stotki je uvijek još 500 kom, tako da su tisućice u igri. Kada ti je ovaj sa 1 kom. "trendi" onda uživaj, baš kao i ja trenutno na moru. Objasnio sam ti na jednom postu zašto to radim, ali pošto još imaš dudu, nije ni čudno da me nisi shvatio. Kuchilo (Sančo) me jako dobro razumije (dizali smo inu zajedno, on drukanjem ja novcima) E da vidimo gdje će sutra Viro, bez mene i sa slabašnim bidom. (možda se Sanči i posreči)
[/quote]

Ja mislim da ce gore, drukali vi ili ne stavljali stotke ili ne, decki, bez uvrede, ali ne ovisi viro o vama [thumbsup]
[/quote]

Gospodin Alabama, ne obazirite se na postove koji Vam šalju ljudi koji znaju 10 puta manje od mene i u tim proprcijama imaju portfelj. Ja znam malo i to priznam, ali ovdje ima takvih drukera i neznalica da ih ni s čarobnim štapom ne bi mogli opametiti. Svaka čast Vama i nekima s ovog Foruma!
[/quote]

jesi se ti to mozda mene obratio, ciljas li na mene?

Pronalaziš se u opisu? 🙂

@bajka
Ako je to tvoj pokušaj da se digne cjena svaka čast na trudu ali je valjda jasno da se samo
pokazivanjem na trenutke nemože pokrenut cjena.
Jednostavno tržište je prejako prema pojedincu sa milju kuna.

zašto misliš da je samo jedna milja u igri?


@knele

Ja mislim da ce gore, drukali vi ili ne stavljali stotke ili ne, decki, bez uvrede, ali ne ovisi viro o vama

Ovisi

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@alabama

moli Boga da ti ne padne isplativost proizvodnje etanola iz šećera, a ako nafta i kukuruz nastave pad moglo bi do toga doci, sto bi bilo pogubno za šecerane poput vira koji u to polazu velike nade.. uostalom ionako vec previse love ide u "pivicu" ali buduci da cijena vira "ovisi o tebi ili vas par" ti zanemari sve gore napisano.

Još 8 dana do objave izvjesca…, ak se poklope dobri rezultati i Sladorana bice veselja..

Počelo je iskrcavanje opet 3 dana prije izvješća, kaj nam opet spremaju..

Mislim da će im inflacije pojesti dobit, ako je uopće i bude. Očekujem neutralno loše izvješće za prvu polovicu godine.

Po pitanju vira mi je još uvjek enigma kak su uspjeli uvalit mirovincima 10% firme po 1300 kn i
više. Uvaljali u narodni fond na osnovu GFI-a od 2006 a kaj budemo dalje, kakve budu penzije
nije mi baš čisto.

pa ne znam baš , koliko se sječam

citiram
Iako je proizvodnja šećera u 2007. godini za 22,44% veća u odnosu na prošlu godinu, realizacija šećera u promatranom razdoblju je za 4,9% manja u odnosu na isto razdoblje prethodne godine. Osnovni razlog tome je gotovo mjesec dana kasniji početak kampanje prerade šećerne repe od prošlogodišnjeg, te se planirana količina šećera nije mogla realizirati u izvoz do kraja kalendarske godine.

znači to bi trebalo uletiti u 2008

Good artists copy. Great artists steal.

Evo došo na prodaju 380 kom na 921kn, sad nek me neko ubijedi da to treba kupit na
toj cjeni a do danas je bilo mirno.


Evo došo na prodaju 380 kom na 921kn, sad nek me neko ubijedi da to treba kupit na
toj cjeni a do danas je bilo mirno.

Ti si stavio na prodaju 380 kom po toj cijeni ili si zamijetio da je netko stavio?
Pa ako je netko drugi stavio onda ima očito razlog prodati i pričekati ga na 800,00 kn i opet kupiti…pa nije to ništ strašno…ljudi to rade 😉

Pa vidiš da sve ide dolje tako i Viro…ima loše izvješće i ide dolje.

New Report

Close