VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Igramo se "skrivača" na asku…..dobro. 8 kom x 10. Prvih 8 otišlo, da vidimo kuda će dalje.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ne kužim koja im je to provala sa tim skrivenim kad je skriven samo dok ga se prvi put
dotakne. Fakat su igrači hebeni…


Igramo se "skrivača" na asku…..dobro. 8 kom x 10. Prvih 8 otišlo, da vidimo kuda će dalje.

Zanimljivija je igra na bidu. Svako malo se pojavi po nekoliko stotina pa nestanu, pa se opet pojave etc. S obzirom da nitko nije polupao te naloge, prodavači nisu nervozni. Očekuje se Godot izgleda. 🙂

Dosadno pa se neko zabavlja i ja sam to nekad radio…

a jesi ikada razmišljao da nalog od 1000 komada na bidu je samo skriveni nalog (10%), da iza njega je zapravo još 9000 komada?!

@bajka
Kaj ovaj sa 1000 kom malo dolazi pa odlazi.
Nemrem ga skužit kaj nam hoće reći.


Dosadno pa se neko zabavlja i ja sam to nekad radio…

bajka pa ti sam pitaš i odgovaraš……već su zaboravio šta si napisa prije dvi-tri stranice…..


a jesi ikada razmišljao da nalog od 1000 komada na bidu je samo skriveni nalog (10%), da iza njega je zapravo još 9000 komada?!

vstimac čitaš fantastiku…….

zato i jesam mađioničar po zanimanju 😉
rekao sam teoretski što ako je ispod ovih 1000 komada nešto više

Znači ovi papci sa 1000kom su glumuli engleze ……


Znači ovi papci sa 1000kom su glumuli engleze ……

Prvo, nisam papak
Drugo, vrijedno skupljam ono što mi vi prodajete

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Znači ovi papci sa 1000kom su glumuli engleze ……

gledaj, po meni su ti htjeli nagurat kupnju gore, jer da su htjeli kupit ne bi se stavljli na 8 mjesto, a mogli su i stavit skrivaca, no viro na ovoj cijeni je po meni DOBRA kupnja

a ti koji su stavljli nisu papci , vrlo su lukavi, papci su oni koji nasjednu
[wink]



Znači ovi papci sa 1000kom su glumuli engleze ……

Prvo, nisam papak
Drugo, vrijedno skupljam ono što mi vi prodajete
[/quote]

Je je sjećam se ja kak se je nabidavalo sa 1000kom i na 1600 kn, ne vjerujem nikom
ni trunke….

New Report

Close