VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



taj nalog od 1000 kom sluzi da bi se budaletina nabidavale i lupale po asku eto zasto, onaj koji hoce kupiti stavio bi skrivaca, ili bi se stavio s tom kolicinom na 1 ili 2 bid. Ovo je tjeralica bidova prema gore, eto tome sluzi taj nalog [tongue]

Pa evo kada si tako pametan, sada ću smanjiti omjer k/p pa će viro pasti. Zadovoljan?
[/quote]

Kolege, ne razumijem zašto ste toliko žučljivi i jedan i drugi…naslovnica Poslovnog govori o novoj rekordnoj cijeni kukuruza, što mislite da će cijena šečera padati?!
[wink]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


taj nalog od 1000 kom sluzi da bi se budaletina nabidavale i lupale po asku eto zasto, onaj koji hoce kupiti stavio bi skrivaca, ili bi se stavio s tom kolicinom na 1 ili 2 bid. Ovo je tjeralica bidova prema gore, eto tome sluzi taj nalog [tongue]

stavi mu ti na ask 1000 kom po najnižoj cijeni pa ćemo vidit oćeš li i dalje ih imat……usput protu pitanje čemu služe veliki nalozi na drugoj strani…..na asku….ja svoje nemam namjeru prodavat po ovoj cijeni




taj nalog od 1000 kom sluzi da bi se budaletina nabidavale i lupale po asku eto zasto, onaj koji hoce kupiti stavio bi skrivaca, ili bi se stavio s tom kolicinom na 1 ili 2 bid. Ovo je tjeralica bidova prema gore, eto tome sluzi taj nalog [tongue]

Pa evo kada si tako pametan, sada ću smanjiti omjer k/p pa će viro pasti. Zadovoljan?
[/quote]

Kolege, ne razumijem zašto ste toliko žučljivi i jedan i drugi…naslovnica Poslovnog govori o novoj rekordnoj cijeni kukuruza, što mislite da će cijena šečera padati?!
[wink]
[/quote]

dobar navod lipa…..samo neznam sa kojim naglaskom se ovo izgovara….



taj nalog od 1000 kom sluzi da bi se budaletina nabidavale i lupale po asku eto zasto, onaj koji hoce kupiti stavio bi skrivaca, ili bi se stavio s tom kolicinom na 1 ili 2 bid. Ovo je tjeralica bidova prema gore, eto tome sluzi taj nalog [tongue]

stavi mu ti na ask 1000 kom po najnižoj cijeni pa ćemo vidit oćeš li i dalje ih imat……usput protu pitanje čemu služe veliki nalozi na drugoj strani…..na asku….ja svoje nemam namjeru prodavat po ovoj cijeni
[/quote]

A vi ste advokat Alabame ili kaj?? ja sam svoje iskrcao po 1200 onaj dan kad su svi navalili kupovat..
I ne znam cemu ovakve reakcije, ja nisam nikome napisao niti se ikome obratio kada sam iznio svoje vidjenje, a docekala me lavina!! Kaj ste svi tak nervozni, sve bu bilo ok, cola i zupanja su ziher, pa ne mora biti sve i odmah .sam da ne zaboravim ima jos nekih 80 komada, u cetvrtak i petak mi ih dali po 1020, tek tolko da se nadje da ne mislite da radim protiv vas

Ja samo pišem onak kak mislim da je i na kraju dak i bude [wink]

pozdrav

ALEXANDAR

uopće te niko nije napao , ali druge investitore nazivat budaletinama neznam kako bi ocijenio…..neznači da si najpametniji , a dali si prodao povoljno to će se tek vidit…..

Ovdje upišite svoj komentar…

Neki idu u školu, a neki imaju muda!

.

[/quote]

dobar navod lipa…..samo neznam sa kojim naglaskom se ovo izgovara….
[/quote]

[wink]…u tome i jest čar, ali probajte sa ^i [smiley]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Knele, je li znaš ti tko je Alabama? Ne ovisi Viro o njegovom nalogu, ali kada se složi Alabama i drugi onda ima i te kakvo značenje…

A šta su danas navalili na VIRO [thumbsup]

mora da će netko poskidati danas cijeli ask kako su krenuli [lol]

Ljetna hibernacija na djelu iliti riječima prerano preminuog pjevača "…ljeto nam se vratilo u grad…".

Budući danas očito neće biti komentara dnevnog trgovanja idemo malo gledati u "budućnost" – koja su očekivanja forumaša za naš VIRO tijekom ljeta? Gore, dolje, nigdje….?

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

New Report

Close