VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li kakvih info?

Danas je skupština, zar ne?
Cijena se ‘koprca’, bi gori, bi doli…ako netko od poštovanih kolega prisustvuje istoj, a bude zgodnih info-a, nek’ slobodno posta, hvala! [pray]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


ako je neko na glavnoj skupstini sa blackberry-em bio bi zahvalan da posta novosti [smiley]

Uff, čitate mi misli [wink] Možda ima koji Roko sa crnim bobicama, samo da ne zaluta [smiley]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Stišao se ddario u zadnje vrijeme 🙂

Dostavljene odluke glavne skupštine:

Vaš link

Prihvaćene sve odluke.

Zanimljivo je da je trezor kupovao zadnjih dana. 382 komada…

Bio bih zahvalan ako bi netko tko je bio na skupštini napisao par komentara. Zanima me je li bilo govora o budućim planovima (konsolidacija sektora, dokapitalizacija, Coca Cola etc.).

i ja se priključujem znatiželjnima…do sad ste se valjda već oporavili od skupštine…hvala unaprijed [smiley]

Zna li se sad na kraju što je sa Coca Colom?


Zna li se sad na kraju što je sa Coca Colom?

Vi kao iskusan covek znate sigurno da uvijek sećer dolazi na kraju

možda ovo malo pripomogne
http://www.seljaci.org/vijesti/zadnje_vijesti/zainteresirani_smo_za_kupnju_i_osjecke_i_zupanjske_secerane.html

evo još info u vezi sladorane, na vtv-u (vinkovačka tv) bila je riječ o sladorani pa su bili pričali o privatizaciji. 25% dionica će ići radnicima; maksimalni paket po radniku je 60.000kn (sada neznam jel ovisi o stažu i sličnim stvarima), mogućnost kupnje kooperanata (opet nisu ništa pričali na temelju čega; npr. ako dovoljan broj radnika ne kupi pa će onda kooperanti, hoće li biti kakav popust njima) i veći dio ide na tržište (sada hoće li viro zagristi vidjet ćemo). Pričali su da imaju problema u vezi marketinga (izvoz u strane zemlje) te da je viro bolji od njih što se tiče poslovanja kada su ih upitali u vezi konkurencije. eto ako netko ima koji info više u vezi ovoga neka slobodno napiše. jer sam došao tek malo poslje tako da nisam gledao cijeli intervju

Nema se što posebno očekivati na skupštini, tj. sve ase zna dnevni red s prijedlozima odluka koje su prihvaćene i to je to, coca cola nema veze sa skupštinom niti je tema dnevnog reda.
Koliko sam ja iščitao coca cola bi trebala biti početkom iduće godine, a izgledno je preuzimanje neke od domaćih šećerana u svakom slučaju viro bi trebao imati dosta pozitivnih iznenađenja kroz idućih godinu dana, a što se tiče izvješća , ne očekujem ništa spektakularno od polugodišnjeg vjerojatno će biti lošije u odnosu na prošlu godinu no na burzi kupujemo budućnost zar ne

A dokap? Ne vjerujem da će ići u preuzimanje Sladorane prije nego što skupe svježeg kapitala, a na pretprošloj glavnoj skupštini je izglasano da će dokapa biti…

New Report

Close