VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa kaj ne lupi po asku




Danas je zadnji dan za kupovinu ako netko želi sudjelovati na skupštini i podjeli dividende (20kn)…

jake li dividende a dionica oscilira na vrijednosto cak do 100 KN
[/quote]
A dok je rasla bila je dobra?
[/quote]

da, i sad je narasla dovoljno za prodaju i idemo dalje .-)


Danas je zadnji dan za kupovinu ako netko želi sudjelovati na skupštini i podjeli dividende (20kn)…

mene vise veseli ovo
QUOTE
Ad 9. Ovime se Društvu daje generalno i bezuvjetno ovlaštenje za jednu ili više kupovina dionica Društva na uređenom tržištu na način:
– da najveći ukupni broj dionica kupljenih na temelju ovog ovlaštenja iznosi 10% temeljnog kapitala Društva
– da za kupnju dionica Društvo može koristiti sredstva iz zadržane dobiti
– da je najniža cijena plativa za takve dionice je njihova knjigovodstvena vrijednost (bez unaprijed plaćenih poreza i/ili drugih davanja i troškova)
da najviša plativa cijena (bez unaprijed plaćenih poreza i/ili drugih davanja i troškova) po dionici ne premašuje 5% prosjeka tržišne cijene dionice tijekom pet radnih dana koji neposredno prethode danu kupnje dionica
UNQUOTE

dajte ima jos dva dana da se digne malo ta srednja cijena

a mozda bude i drugih novosti… (morao sam malo druknuti, nisam mogao izdrzati) [embarass]

two bad....milosh dead


Pa kaj ne lupi po asku

Ako stojis na bidu i asku …… nemožeš lupit po asku …… nadam se da si shvatio ….. [lol]

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima


nadam se da ću doživiti da viro potpiše sa coca colom-)))))

Moraš kratko brzo i kratko živit ….. ima toga jos dosta …. [pray]



nadam se da ću doživiti da viro potpiše sa coca colom-)))))

Moraš kratko brzo i kratko živit ….. ima toga jos dosta …. [pray]
[/quote]
bravo doture stvarno si to argumentirao [lol]

HPB se ljepo krca

two bad....milosh dead


da najviša plativa cijena (bez unaprijed plaćenih poreza i/ili drugih davanja i troškova) po dionici ne premašuje 5% prosjeka tržišne cijene dionice tijekom pet radnih dana koji neposredno prethode danu kupnje dionica

dajte ima jos dva dana da se digne malo ta srednja cijena

Zašto ‘ima još dva dana’? Ima još mnogo dana – 18 mjeseci piše u prijedlogu odluka…

8. HPB D.D. 13.017 0,94 Skrb. račun

Hpb nastavlja sa kupnjom!!


8. HPB D.D. 13.017 0,94 Skrb. račun

Hpb nastavlja sa kupnjom!!


Ne vidim zasto bi to bilo dobro. Ne kupuje fond za sebe, nego za nekoga iza skrbnickog racuna. To ne mora nista znaciti.
Mislim, da me se krivo ne shvati – volio bih da to kupuje netko tko zna sto radi ….

nisam bob, ali dylan ...

Pretpostavljam na temelju tehničke analize, još jućer kada je dotaknuo 1215 sam na temi TA napisao da slijedi hlađenje tj da bi to bilo zdravo, predugo je rastao i pokazatelji TA govore da je u stanju prenakupovanosti i evo danas se to potvrdilo a vjerojatno će i sutra i još bar 2-3- dana, jednostavno je pregrijan. Dakle nije ova korekcija zbog nečeg lošeg nego jednostavno iz tehničkih razloga.
Što se tiče tvog izlaska iz nje ako počne padati još, to ti nikako ne preporučujem u ovom trenutku, moguće je da će nastupiti i nekakav horizontalan trend na približno ovim razinama tako da shortanjem možda možeš nešto malo zaraditi, ali šanse da ćeš izgubiti mnogo više su veće.
Očekujem viru na razinama 1400-1500 kn najmanje u bliskoj budućnosti. Dioničar sam vire da ne mislite da drukam za nešto samo sam želio reći da današnja korekcija nije ništa nenormalno ni neočekivano, također još jednom ponavljam biti će sasvim normalno da se i crobex malo korigira u idućim danima ali srednjoročno očekujem rast do cca 4500

To što je RSI probio 70 ne znači previše zbog ostalih oscilatora. Istina da je ovaj pad prirodan i korekcija još traje. Prije par dana (u petak) sam rekao da bi se odbijanjem od bollingera trebao malo smiriti rast što se na kraju i dogodilo. Do kraja tjedna ćemo biti pametniji.



8. HPB D.D. 13.017 0,94 Skrb. račun

Hpb nastavlja sa kupnjom!!


Ne vidim zasto bi to bilo dobro. Ne kupuje fond za sebe, nego za nekoga iza skrbnickog racuna. To ne mora nista znaciti.
Mislim, da me se krivo ne shvati – volio bih da to kupuje netko tko zna sto radi ….
[/quote]

ja osobno uvjek volim viditi da neko "veliki" iz top 10 kupuje, pa makar to bio samo skrbnicki. dapace u ova vremena mi je nekako i draze viditi da kupuje skrbnicki nego nekakav mirovinski (zadnji put kad su se oni ukrcavali znamo kako je zavrsilo). nekako mislim da onaj sto ima vise novaca od mene bolje zna jer da ne zna ne bi imao puno novaca . tom logikom volim misliti da taj isti ima nekakav info mkojeg mi mali smrtnici jos nemamo i zato krca te kolicine (oko 1500 komada u zadnjih 4-5 dana).
[huh]

two bad....milosh dead

New Report

Close