VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj je ovo danas na viru [shocked] , 500 kom malo na prodaji , malo na kupnji …neki dan je plašio na prodaji 1099kn , danas 1186 , sad kao kupuje 1140…ma…


Jedan od razloga zašto raste VIRO jeste moguća privatizacija Sladorane, jer poznato je da Sladorana ide u lipnju u privatizaciju, a Viro jeste upetljan u poslovanje Sladorane jer su kooperanti, stoga se može očekivati da VIRO kupi Sladoranu,…………..

Imam dionice Sladorane, nemam Vira niti dionice, stoga raduje me ovakav porast vrijednosti VIRA,

Pozdrav

pa posto imas sladoranu….to ti je ko da imas viro[thumbsup]

OBAMA................SPASITELJ

PG piše da je viro u blokadi


Karla moja, nisi ti nista shvatila, procitaj malo bolje.
Ali, ako si kupila 8.5. i ako neces prodavati do 4.6. i ako izglasaju prijedlog o dividendi, onda ces dobti 20kn po dionici 5.7.
Jako puno ako!!!
Nadam se da si pohvatala,
pozdrav

Sjednica je o6.06.2007. i dividendu bi trebao dobiti svaki investitor koji na dan T-3 tj o3.o3.2007.
bude vlasnik.Dakle sve do slijedećeg utorka i u utorak kupnja donosi dividendu.
Nije važan dan obavijesti,nego dan donošenja odluke,a to može biti samo dan održavanja Glavne
skupštine društva.

eto ja imam viru na 1700kn od ath 25kom i nemam namjeru prodati pa nek pliva

napokon blokada….izgleda da je pocelo skupljanje za iduci tjedan….nesto se desava tu… [smiley]

OBAMA................SPASITELJ

nema blokade,blokada je na 1230 kn


kaj je ovo danas na viru [shocked] , 500 kom malo na prodaji , malo na kupnji …neki dan je plašio na prodaji 1099kn , danas 1186 , sad kao kupuje 1140…ma…
Da, izgleda da je prolupao. Imam neki osjećaj da će TAJ počistiti ask u 15 59. (ali to je samo moje skromno mišljenje)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

evo kolega alabama nam se pridruzio….bilo je i vrijeme…od 11mj te nema…
cim je on tu jos jedna briga manje….oni koji su s nama bili u 10 mj znaju o cemu govorim [smiley]

OBAMA................SPASITELJ


evo kolega alabama nam se pridruzio….bilo je i vrijeme…od 11mj te nema…
cim je on tu jos jedna briga manje….oni koji su s nama bili u 10 mj znaju o cemu govorim [smiley]

Hvala, evo kupio sam par komada [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

blokirali mi davanje naloga [wink] ,sada više nije u "blokadi" …
možda je onih 500 kom . njihovo

Ja imao od ath po 1522Kn, ali marljivim nadokupljivanjem zadnjih mjeseci – spustio sve do 1175.

Doduše, rješio se nekih dionica sa gubitkom ali heb.ga [wink]

New Report

Close