VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega izgleda da smo na istoj valnoj duzini samo ja nisam kolega nego kolegica ,
U dionicu VIR-a imam povjerenje i ona će brzo doći na svoje[thumbsup]


Kolega izgleda da smo na istoj valnoj duzini samo ja nisam kolega nego kolegica , U dionicu VIR-a imam povjerenje i ona će brzo doći na svoje[thumbsup]

ja se ispricavam kolegice…dobro nam dosla..[thumbsup][thumbsup][thumbsup]…doci ce itekako na svoje…ovo je zasigurno godina vira a uskoro cete se svi uvjeriti u to[smiley]

OBAMA................SPASITELJ

moze li netko sa zse monitorom cjelokupnu prodaju naspramkupnje

Good artists copy. Great artists steal.

Molim vas da mi odgovorite sa kojim datumom imatelji dionice imaju pravo na dividendu od 20kn


Molim vas da mi odgovorite sa kojim datumom imatelji dionice imaju pravo na dividendu od 20kn

Zagreb, 05. svibnja 2008.
Predmet: Viro d.d. – poziv na Glavnu skupštinu
… Ostvarena dobit Društva utvrđena u točki I. ove Odluke raspoređuje se kako slijedi:
– 27.633.340,00 HRK upotrijebit će se za isplatu dividende, što po jednoj dionici Društva iznosi 20,00 HRK. Dobit u navedenom iznosu će se isplatiti svim dioničarima koji su na dan donošenja ove odluke evidentirani kao dioničari Društva u depozitoriju Središnje depozitarne agencije d.d. Zagreb. Isplata dividende dioničarima izvršit će se do 5. 7. 2008…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

dionice su kupljene 05.05.2008. namira je bila 08.08.2008 znaci li to nista od dividende

Koliko mi je poznato Glavna skupština će biti u 6.mj zar se to ne odnosi onda na Odluku glavne skupstine ,a ne na
datum kad je dat prijedlog Glavnoj skupštini

Kada ili ako se izglasa prijedlog na glavnoj skupstini o isplati dividende, na taj datum trebas biti registrirani dionicar vira kod SDA (tj 3 dana prije skupstine kupi dionicu ako ti je do dividende)

@loti,
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/727-08-VIRO_poziv_GS.doc

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



@loti
,
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/727-08-VIRO_poziv_GS.doc

znači ipak 5.svibanj…šteta, ja dokupila osmoga,al dobro, uspjela si bar ulaz smanjiti

Karla moja, nisi ti nista shvatila, procitaj malo bolje.
Ali, ako si kupila 8.5. i ako neces prodavati do 4.6. i ako izglasaju prijedlog o dividendi, onda ces dobti 20kn po dionici 5.7.
Jako puno ako!!!
Nadam se da si pohvatala,
pozdrav

@ adoz

hvala na pojašnjenju…..malčice pregrubo intoniranom za moj ukus…svejedno ,hvala.

New Report

Close